Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Středočeský kraj)

Ubytovací služby Středočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel pro kočky Miacis

Nabízíme pohodlné ubytování dle Vašich představ. Nabízíme kvalitní kempování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sporthotel

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Uspořádat můžete i nejrůznější sportovní soustředění. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Svým hostům nabízíme i bazén. Pro vaši klidnou dovolenou s veškerým komfortem vám doporučíme náš hotel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Hořák

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Ubytování v čistém prostředí. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v příjemném prostředí. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Stará Fara

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. Dohodněte si u nás organizaci vaší oslavy. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilém Fiala

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování v příjemném prostředí atraktivní lokality. Zaměstnanci našeho ubytování jsou ti nejochotnější z okolí. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Nabízíme velmi kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hrdinka - Hotel TULIPÁN

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Pazderka

Využijte u nás služby na ubytování. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem hostům. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše společnost poskytujeme ubytování v příjemném prostředí a další služby s ním spojené ve vyhledávané lokalitě. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Byrtusová

Poskytujeme kvalitní ubytování. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Provozujeme ubytovací služby, vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Čermáková - Privát Na samotě u lesa

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šváchův dvůr u Červeného potoka

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku