Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Středočeský kraj)

Ubytovací služby Středočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Tulipán

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. Zařaďte se mezi další spokojené hosty v našem kempu. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Bowling

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. V rámci ubytování nabízíme vlastní bazén. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Pro větší komfort doporučujeme ubytování v našem apartmánu. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miloslav Lev

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Zajistíme vám ubytování v příjemném prostředí. Staráme se o čistotu našeho ubytování. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Jsme ochotni vám vždy vyhovět. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Baťov

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Rádi vám zajistíme společenské akce všeho druhu. Dopřejte si příjemný odpočinek v našem báječném hotelu. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Dosoudil

Využijte našeho příjemného ubytování. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeňka Pelinková

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Užijte si relaxaci v naší solné jeskyni. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Milovníci cyklistiky jistě uvítají nabídku naší půjčovny kol. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. K dispozici je vám samozřejmě i náš kvalitní gril. Wifi připojení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Villa Romantica s.r.o.

Zajistíme Vám příjemné ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Čistota je u nás na prvním místě. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Maruška

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Hostům našeho ubytovacího zařízení v blízkosti přírody věnujeme maximální péči. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. U nás budete ubytovaní v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytování na úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel PAVILON

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Oblíbené wellness pobyty jsou také součástí naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Valéria Schořová,ubytování

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku