Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Plzeňský kraj)

Ubytovací služby Plzeňský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaroslava Říhová

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. O čistotu našeho ubytování se pravidelně staráme. Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě v příjemném a čistém prostředí. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Rezervujte si naše oblíbené ubytovací služby včas. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Johánková

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Wifi připojení je samozřejmostí. Užijte si u nás také výborné snídaně. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Bosák

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá. Ubytování nabízíme ve vkusně zařízeném penzionu. V naší nabídce ubytování je zajištění parkování samozřejmostí. Nabízíme připojení k wifi síti. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Braníčkov

Využijte ubytování za výhodné ceny. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Náš ubytovací objekt je vybaven i kulečníkem. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén. S radostí vás zveme také k posezení u krbu. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v našem apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány McVítek

Využijte naší nabídky ubytování. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v apartmánu. U nás máte parkování zajištěno. Pro milovníky turistiky máme bohatou nabídku pobytů. Nabízíme dostupné ubytování. Naši hosté mají k dispozici kvalitní sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Montana

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. V rámci ubytování nabízíme vlastní gril. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Svým klientům také poskytujeme kvalitní apartmány. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Stella

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. V rámci našich služeb si můžete užít romantické chvíle díky ubytování v chalupě. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Jiříků

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. U nás můžete využít i gril. Zajistíme vám i parkování. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Reitmajerová - Horská chata Viola

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v příjemném prostředí. Naše blízká příroda se Vám bude líbit. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Belvedér

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Blahodárné účinky solné jeskyně vám zpříjemní život. V našem ubytovacím objektu je vám k dispozici také skvělá infrasauna. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. V rámci ubytovacího objektu je k dispozici také funkční minipivovar. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Užijte si příjemnou relaxaci v naší útulné sauně. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku