Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Plzeňský kraj)

Ubytovací služby Plzeňský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Purkmistr - Pivovarský dvůr Plzeň

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Balíková

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. To, že můžete u nás využít i venkovní gril, je u nás samozřejmostí. Využijte možnosti osvěžit se v našem bazénu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. V rámci ubytování nabízíme vlastní gril. Disponujeme wifi připojením. U nás máte parkování zajištěno. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ramona

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Bašta

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alizée CZ s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Hosté si mohou vybrat i některý z pokojů, jejichž koupelna je vybavena vanou. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány SLUNEČNICE

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. U nás můžete využít i místní bazén. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Nabízíme možnost grilování. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán U Borské přehrady

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. V jakékoli sezóně je vám k dispozici krytý bazén. Váš pobyt nebude kompletní nevyzkoušíte-li náš bar. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Hosté mají k dispozici kuchyňský kout. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Na pokoji si můžete užívat i koupel ve vaně. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jas Děpoltice, s.r.o. - Penzion Jas

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Poskytujeme širokou nabídku ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Veselá - Smíšené zboží

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Zákazníci mají v oblibě naše apartmány. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování u Volenců

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Naše apartmány jsou vkusně a příjemně zařízeny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku