Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Pardubický kraj)

Ubytovací služby Pardubický kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Café City

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Novák

Naše společnost poskytující ubytování získala řadu spokojených zákazníků. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. Výlety do okolí a poznání okolní krajiny jsou součástí našich služeb. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Můžete u nás využít i lednici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hubená

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Zákazníci se do našeho penzionu rádi vracejí. Nabídneme vám také ubytování v komfortním apartmánu. Ubytujte se na našem hotelu! Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. S wifi u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Nouzů

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. V ubytovacích prostorách je vám zpřístupněn kuchyňský kout. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Objednejte si ubytování v našich apartmánech ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Chlumecká

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Naše společnost poskytuje ubytovací služby v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Ladislava Csillagová - Apartmány

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. U nás Vás ubytujeme v čistém prostředí. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány - ubytování na hájovně

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Zahrádka

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cykloturistická základna Lesovna

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Můžete využít také náš skvělý apartmán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa u Orlice

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Využívat můžete i naši lednici. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. K využití nabízíme i prostory kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku