Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Pardubický kraj)

Ubytovací služby Pardubický kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ v ČR

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Stravování je u nás také možné zajistit. Na dovolenou přijeďte do našeho vybaveného kempu. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RC Aktiva s.r.o.

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Kongresový sál vám bude k dispozici pro větší počet hostů. V případě potřeby můžete volně využívat i naši prádelnu. Užijte si romantiku a zajistěte si loď z naší půjčovny. Nabízíme vám ubytovací služby. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitřenka-Zlatá studna, s.r.o.

Využijte u nás služby na ubytování. Nabízíme ubytování pro tábory. Uspořádáme vám dokonalou oslavu. Pěkné hřiště je v rámci ubytování přístupné malým i velkým návštěvníkům. Přinášíme vám jedinečnou možnost kvalitního ubytování v našem pěkném rekreačním středisku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šenk, s.r.o.

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Sjednejte si výhodné ubytování v našem penzionu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krčma - DM, s.r.o.

Rádi vás u nás ubytujeme. Pořádáme také sportovní soustředění všeho druhu. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Neváhejte využít také naše kuřácké prostory. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Záleží nám na tom, aby Vám jídlo z našeho rautu chutnalo. Zaměřujeme se na nezapomenutelné pořádání oslav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Smetanova Litomyšl, o.p.s. - Apartmán Bedřicha Smetany

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Ubytujte se v našem kempu! Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Nabízíme vám také rekondiční pobyty u nás. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Ketzl - Penzion Lira

Ubytujte se s naší firmou. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v blízkosti přírody. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. V našem penzionu nabízíme kvalitní služby a ubytování za velmi příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lira

Zaměřujeme se na ubytování. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Zaměřujeme se na nabídku kvalitních jídel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rosa

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. S wifi u nás můžete počítat. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bellavilla

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Využijte i prostory společné kuchyně. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Nabízíme vám ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku