Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Olomoucký kraj)

Ubytovací služby Olomoucký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Monika Večeřová

Využijte u nás služby na ubytování. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme vám pěkné ubytování v sezóně i mimo ni. Romantické večery můžete trávit u ohniště. Disponujeme wifi připojením. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Senciová

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Zařídíme Vám ubytování v blízkosti přírody. Díky výletům do okolí zažijete nezapomenutelnou dovolenou. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a restaurant U Lukáčů

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Pro naše hosty připravíme chutné jídlo. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PULZ Invest, s.r.o.

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. V našem baru si můžete dát alkoholické i nealkoholické nápoje. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Součástí našeho kempu jsou i chatky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Business Hotel Alley****

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Krásný salonek je také připraven pro naše hosty. Užijte si pobyt v naše hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Cementář, s.r.o.

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. Zajišťujeme hotelové ubytování. Ochutnejte také speciality naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Pečkanová - Apartmány

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Naše ubytování se nachází v příjemném prostředí. K dispozici Vám je společná kuchyň. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Růžena Sturmová - Apartmány

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. V rámci našeho ubytování narazíte jen na čisté prostory. Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování v příjemném prostředí atraktivní lokality. V našem apartmánu budete mít k dispozici vše, co potřebujete. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Červenohorské sedlo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Pronajímáme také apartmány. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Sokolovna

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování. Zajistíme vám i parkování. Využijte také našich apartmánů. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku