Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Olomoucký kraj)

Ubytovací služby Olomoucký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HOTEL SENIMO

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. V případě potřeby vám můžeme nabídnout možnost přistýlky. Neváhejte využít náš kemp! Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion a restaurant Bobrovník

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. U nás si můžete posedět venku u grilu. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Neváhejte využít našich apartmánů. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. V rámci našich ubytovacích služeb nabízíme i přípravu rautu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Vobořil

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kašpar

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Naše ubytování je v oblasti s velkými možnostmi výletů do okolí. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Nabízíme ubytování v čistotě. Užijte si pobyt v naše hotelu. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pohoda

Připravíme vám ubytování podle vašich představ. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivánka Doláková

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Využijte toho, že je v blízkosti našeho ubytování krásná příroda. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. U nás poskytujeme ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Burianová- Apartmán

Využijte služby našeho komfortního ubytování za skvělé ceny. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. V našich pokojích zajišťujeme možnost přistýlky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Elektrické přípojky jsou připraveny k vašemu volnému využití. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Zapletalová - Apartmány

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Vorlíčková - Apartmán 14 Ramzová

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Někteří z vás jistě rádi využijí možnost přistýlky. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Z našich komplexních ubytovacích služeb budete jistě nadšeni. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Průša

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. Nabízíme stylové ubytování v blízkosti přírody. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby v příjemném prostředí. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Našim hostům nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízených apartmánech. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku