Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Moravskoslezský kraj)

Ubytovací služby Moravskoslezský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Soňa Vachová

S ubytováním v našich službách neváhejte. Velmi příjemné prostředí našich nabízených ubytovacích služeb. Provozuje ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Poskytujeme širokou nabídku ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel ALFRESCO

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Náš personál vám dokáže ochotou a vstřícností vytvořit příjemné prostředí. V rámci našich služeb máte možnost též využít výletů do okolí. Nabízíme velice čisté ubytování. Ubytujeme Vás v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iveta Sedláčková

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Nabízíme připojení k wifi síti. Vynikající pokrmy můžete ochutnat v naší vyhlášené restauraci. Oslavy k jakékoliv příležitosti vám u nás můžeme zorganizovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Peršana

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Lokalita, ve které nabízíme ubytovací služby, skýtá řadu možností podniknout zajímavé výlety do okolí. Díky naší preciznosti, kvalitě ubytovacích služeb a ochotě personálu jsme získali mnoho spokojených hostů. Nabízíme ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Švarná Hanka

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Když wellness pobyt, tak jedině od nás. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellness hotel Opava

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby v blízkosti přírody. S ochotou Vám pomůžeme zajistit ubytovací služby. Nabízíme pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Allpek Bistro, s.r.o.

Nabízíme kvalitní ubytování. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné, vkusně zařízené interiéry, kde jim s ubytováním pomůže vždy ochotný personál. Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v zajímavé lokalitě s možností nejrůznějších výletů do okolí. Naše společnost, která nabízí ubytování v příjemném prostředí, důsledně dbá na spokojenost svých hostů. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olga Foltisová

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Jedině u nás si zajistíte komfortní ubytování ve velmi příjemném prostředí. Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v apartmánech za výhodné ceny. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Fandy

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Naši hosté mohou využívat i oblíbený bazén. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našich apartmánech. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lubomír Žvak

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Naši hosté mohou na pokojích využít lednici. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Wifi připojení je samozřejmostí. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním. Nabízíme možnost pořádání jakýchkoliv oslav. U nás můžete využít i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku