Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Moravskoslezský kraj)

Ubytovací služby Moravskoslezský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BP BYT, s.r.o. - Larischova vila

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. V pokojích máme také možnost přistýlky. Ubytujte se v našem krásném kempu. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

QT Technik, spol. s r.o. - Penzion MIA

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Hanslik

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Mohylová - Pension Pod Mořským okem

Poskytujeme kvalitní ubytování. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Marek Káňa - Chalupa u Zvonka

S naším ubytováním budete spokojeni. Nabízíme vám také možnost stravování. V rámci našich ubytovacích služeb je vám k dispozici bar. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Hruška - penzion Šimonka

Využijte naší možnosti ubytování. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování v příjemném prostředí atraktivní lokality. Výlety do okolí a poznání okolní krajiny jsou součástí našich služeb. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítězslav Němec - Vial - Penzion Beseda

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Zaměstnáváme spolehlivý personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům ubytování v maximální čistotě. Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v zajímavé lokalitě s možností nejrůznějších výletů do okolí. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šárka Nestrojová - Penzion Šárka

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Zajistíme Vám ubytování v penzionech. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stekra, s.r.o. - Penzion u Hvězdičky

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Specializujeme se na ubytování v chalupách. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Vody

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu. K možnostem vyžití, které nabízíme, patří také koupání. U nás můžete využít i báječné příležitosti k rybaření. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Svůj volný čas u nás můžete trávit i při posezení u venkovního grilu. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku