Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Královéhradecký kraj)

Ubytovací služby Královéhradecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Labe DK, s.r.o.

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Na naši blízkou přírodu se můžete spolehnout. Na naše příjemné prostředí se můžete spolehnout. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Naše ubytovací zařízení se nachází v turisticky žádané lokalitě, kde je možné podnikat nejrůznější výlety do okolí. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Viera Chvojková - Penzion Krajka

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Vyzkoušejte naše ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Furbacher - Pension Kneifel

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. U nás nebudete potmě, elektrické přípojky jsou samozřejmostí. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete rozsáhlý výběr relaxačních pobytů. Nabízíme rodinné pobyty za dostupné ceny. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JPS plus, s.r.o. - Restaurace a penzion Sokolovna

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme výborné ubytování v příjemném prostředí. S ubytováním v našem penzionu budete jistě spokojeni. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension U Císařů

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miloš Bartoš Penzion Pod Hradem

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. Do naší nabídky patří i velmi oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Dána

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Můžete si u nás objednat levné ubytování. U nás v baru si můžete dát výborné pití. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hejlová - Penzion Michálek

Nabízíme vám také levné ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Zajišťujeme příjemné relaxační pobyty. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Holý - Valmont - Pension Horalka

Naše firma vám nabízí ubytování. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cihlářská bouda, s.r.o.

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Požadavky a služby pro naše hosty vždy ochotně vyřídíme. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Naše čisté ubytování Vám je k dispozici. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku