Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Královéhradecký kraj)

Ubytovací služby Královéhradecký kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DROOMHUIS, s.r.o.

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Využijte našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Věžička-Radka Kubátová

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Na našem baru je vždy zábava. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL VEBA

Objednejte si u nás ubytování včas! Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Doporučujeme vám využít naše ubytovací služby a posoudit tak jejich vysokou kvalitu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Svým hostům nabízíme i gril. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. K využití nabízíme i prostory kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ABM Change s.r.o.

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Nabízíme kvalitní a příjemné ubytování v zajímavé lokalitě s možností nejrůznějších výletů do okolí. Díky naší preciznosti, čistotě a kvalitě ubytovacích služeb jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Zprostředkujeme Vám ubytování v blízkosti přírody. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Náš penzion Vám je k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Žanta

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Už se na vás těšíme v našem pěkném baru. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. V koupelně je k dispozici vana. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Nabízíme posezení u krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Pod Hradem

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Těšíme se na vás také v baru. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. V naší nabídce ubytování je zajištění parkování samozřejmostí. Zákazníkům nabízíme příjemné ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Adamec

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Nabízíme také pokoje s možností přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zelinger Dobruška, s.r.o.

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Stravování vám rádi zajistíme ve formě polopenze. Využijte možnosti našich výhodných pobytů s plnou penzí. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Paříž

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Nádherné prostředí našeho hotelu vás jistě potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Dvořák

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Hosté mají k dispozici kuchyňský kout. Naši hosté u nás mohou využít ubytování s možností přistýlky. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku