Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Kraj Vysočina)

Ubytovací služby Kraj Vysočina

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Turistická ubytovna Elmann

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Pecina - U Pecinů

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. K dispozici Vám je společná kuchyň. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

U Lenina Hospůdka a Penzion

Využijte našeho pohodlného ubytování. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. Naši hosté rádi využívají prostor útulného salonku. Zaměřujeme se na nezapomenutelné pořádání oslav. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Klimeš

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Kadlec - Penzion U Kolářů

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. V našem objektu máte k dispozici také půjčovnu sportovních potřeb. Provozujeme kemp s kvalitním zázemím. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Pro hosty je připravena i společenská místnost. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Havlíková Hostinec u Zmátlů a smíšené zboží

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Zajišťujeme různé wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Poulová - Penzion Bažantnice

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Zajišťujeme mimo jiné pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Hošek, ubytování

Přinášíme Vám kvalitní ubytování. Ubytujte se v našem opravdu velmi příjemném prostředí. Zaměstnanci našeho ubytování dbají na čistotu. Naše firma Vám ochotně poradí s výběrem vhodného ubytování. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Hanáček - Penzion Hanáček - Penzion

Využijte ubytování za výhodné ceny. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme velmi pěkné chalupy k pronájmu. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Příznivci aktivního odpočinku si jistě vyberou z našich Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Tlustoš - Penzion Selský Dvůr- Penzion

Doménou naší formy je ubytování. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku