Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Kraj Vysočina)

Ubytovací služby Kraj Vysočina

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Marek Hanuš, Haul - Rekreační středisko Úsvit

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Nabízíme vám příjemné pobyty v prostorách našeho rekreačního střediska. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TEXEVO, s.r.o.

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Rádi vám uspořádáme skvělý relaxační pobyt. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AD Investment, spol. s r.o.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Hosté mají k dispozici také vybavenou prádelnu. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaloupky o.p.s., školská zařízení pro zájmové a další vzdělávání

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Součástí našeho tábora je kvalitní ubytování. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. Pro zájemce jsme připravili také nabídku rekondičních pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Zajišťujeme rodinné pobyty na úrovni. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Rada - ubytování

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Součástí našich kompletních služeb je možnost využít nejen lákavé výlety do okolí. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. Využijte ochotu našeho personálu. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa Liba

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Nabízíme vám také možnost stravování. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Naši klienti mohou využít také lednici. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Na naší chatě si můžete užít letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Doudová

Naše firma podniká v oblasti ubytování. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Svobodová, ubytování

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Zajistíme vám ubytování pro pobyt celé vaší rodiny. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Naše chalupy si jistě zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Szablatura

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Nabízíme ubytování v blízkosti přírody. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Alice Hanáková

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. Spolehněte se na naši ochotu Vám kdykoli pomoci. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku