Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Karlovarský kraj)

Ubytovací služby Karlovarský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bečovská Hradní s.r.o.

Jsme společnost zabývající se nabídkou ubytování. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vojenská lázeňská a rekreační zařízení

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Nabízíme vám širokou škálu prožitkových wellness pobytů pro regeneraci těla i duše. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Užijte si u nás rodinnou rekreaci za výhodnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Šimsová - Apartment Barbara

S naším ubytováním budete spokojeni. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Jsme provozovatel kempu. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Užijte se zdravý pohyb na některém z našich oblíbených rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agricola CZ, s.r.o. - Apartmány Škroupova- Apartmán

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Křivancová - Dalia 1738

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Venezia

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Máme pro vás připraven skvělý apartmán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Pod Jelením

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. V pokojích je k dispozici televize se satelitním příjmem. Můžete se připojit k wifi síti. Nabízíme vybavenou kuchyň. Poradíme Vám s výběrem ubytování v apartmánu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ilma

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. U nás poskytujeme ubytovací služby. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Odpočívat můžete na pokojích vybavených televizí se satelitem. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MH PROFI, s.r.o.

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Kromě tipů na výlety do okolí Vám poskytneme i menší mapu. Našim hostům nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízených apartmánech. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Matfyz

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Nabízíme ubytování na naší chatě, která se nachází v příjemné lokalitě. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku