Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Jihomoravský kraj)

Ubytovací služby Jihomoravský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Restaurace Hotel Morava

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Potěší vás jistě i nízká cena našeho ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Zajišťujeme příjemné ubytování v kempu. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Když na chalupu, tak jedině k nám. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Voda - Hotel Laguna

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Věnujeme se také organizaci společenských akcí všeho druhu. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOLF HOTEL AUSTERLITZ

Ubytujte se s naší firmou. Obsluha našeho baru se bude snažit o splnění vašich veškerých přání. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Vaše děti se u nás mohou zabavit na zavedeném hřišti. Naše ubytování zahrnuje i možnost zahrát si golf. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. V nabídce našich ubytovacích služeb najdete také možnost využití salonku. Na jídla z našeho rautu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orea hotel IRIS

Nabízíme kvalitní ubytování ve výhodné lokalitě. V příjemném prostředí i ledy roztají. Uspořádáme pro vás i jakékoli společenské akce. V našem kempu máte veškeré potřebné vybavení pro vaši letní dovolenou. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme pobyty pro školy. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vrchovina

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Prohlédněte si naši nabídku ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Hostům je k dispozici udržovaný sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Juventus

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Hýčkejte se na relaxačním pobytu v našem krásném prostředí. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Hrychová - provoz levného ubytování

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Pro cenově dostupnou dovolenou nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ranč I/38, s.r.o.

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Zajišťujeme ubytování v různě velkých apartmánech. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna a penzion Hamry

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Wifi připojení je samozřejmostí. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Svým klientům také připravíme kvalitní apartmán..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Kašparov

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku