Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Jihomoravský kraj)

Ubytovací služby Jihomoravský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lubomír Říha

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Blízkost k přírodě je jednou z předností našeho ubytování. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování u Beránků

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme kvalitní jídlo za příznivou cenu. Nabízíme turistické pobyty. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Nabízíme k půjčení i gril. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LH agency s.r.o.

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Vyzkoušejte naše ubytování v blízkosti přírody. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Hosté našeho penzionu se k nám rádi vracejí. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslava Kalábová

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Eva ***

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. Posedět můžete i v našem baru. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Užijte si dovolenou v našich apartmánech. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Stravování je pro naše hosty zajištěno v příjemné restauraci. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Blecha

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě v příjemném a čistém prostředí. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sudický dvůr

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Ubytování v našich apartmánech je mezi zákazníky velmi oblíbené. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Pro hosty nabízíme praktické parkování v blízkosti ubytování. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Kotlárová

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Naše ubytování v blízkosti přírody Vám je k dispozici. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Bylo by škoda nevyužít krásných výletů do okolí. V naší chatě se můžete ubytovat za výhodné ceny. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Nika, s.r.o.

S naším ubytováním budete spokojeni. Zajišťujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boleslav Komárek

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Poskytujeme příjemné a kvalitní ubytování, které se nachází v blízkosti přírody. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku