Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Jihočeský kraj)

Ubytovací služby Jihočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Na Holičkách

Zařídíme pro Vás ubytování. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. V naší nabídce naleznete bezpečné elektrické přípojky. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension pod Martou

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Pro ranní sportovce je tu připraven náš bazén. Zejména v zimě oceníte náš praktický krb. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Připravíme pro Vás apartmány odpovídající Vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marcela Kotrčová

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. U nás se přesvědčíte o čistotě našeho ubytovacího zařízení. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Objednejte si ubytování v našich apartmánech ještě dnes.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Makovcová

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky. Využijte našich doplňkových služeb zahrnující rovněž výlety do okolí. V naší nabídce najdete ubytovací služby v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Myslivna

Vyberte si z naší nabídky ubytování. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mlýn Katovice

Využijte našeho příjemného ubytování. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. V blízkosti je možnost příjemného koupání. V našem okolí najdete i vhodná místa k rybaření. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Naše apartmány Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmá PF

Doménou naší formy je ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. V nabídce máme pokoje s vlastní koupelnou s vanou. Hostům je určeno také pohodlné posezení pod pergolou. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. U nás můžete využít i gril. Zaměřujeme se na nabídku skvělého ubytování s parkováním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Kovářová - 5 K - Privát 930

Využijte našeho příjemného ubytování. Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování útulné pokoje a příjemné prostředí. Neváhejte se ubytovat v blízkosti přírody. Ochota pomoci je u nás vždy garantována. Součástí našeho ubytování jsou i tipy na výlety do okolí. Čistota ubytovacích prostor je pro nás samozřejmá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Pilný - Chalupa u Pilných

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. U nás si užijete i pobyty pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů. Využijte možnost rodinných pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Castle View Apartments

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Neváhejte využít našich apartmánů. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku