Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Jihočeský kraj)

Ubytovací služby Jihočeský kraj

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Vajgar

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Elektrické přípojky jsou u nás zajištěny. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel na Velké

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Objevte také výhody ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Tří lvů

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Zákazníci se do našich apartmánů rádi vracejí. Pro naše hosty máme parkování. Součástí našeho vybavení je bezbariérový přístup. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Garni & apartman hotel Albatros

Poskytujeme ubytování za skvělé ceny. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Disponujeme wifi připojením. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v centru

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Ubytujte se v našem krásném kempu a využijte tak všech jeho výhod za nízké ceny. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Jungwirth, ubytování

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Zajistěte si včas rezervaci ubytování v našem penzionu. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Sládek-ubytování

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Jirková - Pension Kavalier

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. U nás budete ubytovaní v blízkosti přírody. Naší prioritou je v rámci poskytovaných ubytovacích služeb především spokojenost našich hostů a čistota. K dispozici je vám i společenská místnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány u Zlaté rybky - Třeboňsko

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Potěší vás jistě i nízká cena našeho ubytování. V rámci ubytování můžete také využít bar. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Nikola

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využívat samozřejmě můžete sprchový kout. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku