Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Hlavní město Praha)

Ubytovací služby Hlavní město Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Praha

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Orchid

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. I na chalupě můžete prožít luxusní dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SENIOR PARK služby pro seniory

Zajistíme vám komfortní ubytování za výhodné ceny. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Fortuna City

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Antonie

U naší firmy naleznete širokou nabídku kvalitního ubytování. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a ochotou našeho personálu jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří nás opakovaně navštěvují. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov mládeže a školní jídelna

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. U nás máte možnost různých výletů do okolí. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Čistota je u nás na prvním místě. Nabízíme ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi v blízkosti přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL BOHEMIKA

Vyzkoušejte naše ubytování. Ubytovaným hostům je přístupný i náš krásný salonek. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Přijďte si s přáteli zahrát kulečník. U nás v baru si můžete dát výborné pití.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arti, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru. Pro vaše osvěžení máte na pokojích vybavený minibar. Rezervujte si naše oblíbené ubytovací služby včas. V naší nabídce ubytování je zajištění parkování samozřejmostí. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Můžete se připojit k wifi síti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Králová

Využijte našeho ubytování. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování. V naší nabídce najdete také ubytování v apartmánech. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Ve volných chvílích jistě rádi uvítáte možnost využití baru. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Patroch

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Šlanc

Pro naše zákazníky jsme připravili velmi výhodné ceny ubytování. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. K dispozici je vám i společenská místnost. Společná sociální zařízení jsou kdykoliv dostupná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku