Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Hlavní město Praha)

Ubytovací služby Hlavní město Praha

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v okresech: Praha

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Haštalská, a.s. - Hotel Josef

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytovací služby s možností výletů do okolí. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura Marcount, s.r.o.

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Pro nás je čistota samozřejmostí. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb je největším lákadlem příroda. Na stránkách najdete také tipy na výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mejto, spol. s r.o.

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Zaměstnanci našeho ubytovacího zařízení jsou velice ochotní. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CPI Hotels, a.s. - Buddha-Bar Hotel Prague

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Naše ubytování je blízko přírody. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich ubytovacích služeb. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel KING DAVID

Nabízíme kvalitní ubytování. Využijte možnost navštívit také náš bar! Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. U nás poskytujeme ubytovací služby. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Na náš hotel se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel AVion

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. Nabízíme výlety do okolí pro děti i dospělé. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. V našem hotelu zažijete opravdový komfort. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Baroko

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Nabízíme ubytování v chalupách. Rádi ubytujeme také školní skupiny. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. S naší firmou si rodinný pobyt zajisté užijete. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz tělesné výchovy - Hotel Coubertin Garni

Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování za skvělé ceny. Pro naše hosty zajistíme příjemné ubytování a poradíme jim s výběrem výletů do okolí podle jejich představ i fyzických možností. Poskytujeme ubytovací služby v čistém a příjemném prostředí. Pro naše hosty jsme zajistili příjemné a čisté prostředí se vstřícným a ochotným personálem. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euro Hotel Praha

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V okolí našeho ubytování najdete mnoho možných výletů. Ochota je pouze jednou z mnoha vlastností pro naše hosty, kterou nabízíme. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jerome Travel, s.r.o. - Hotel U Zlaté Podkovy

S naším ubytováním budete spokojeni. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Nabízíme ubytování i pro školní výlety a školy v přírodě. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku