Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Břeclav)

Ubytovací služby Břeclav

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdravá Kavárna

Využijte našeho ubytování. Kdykoliv si u nás můžete zajít na chutní občerstvení. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Koupete-li se rádi ve vaně, u nás ji máte k dispozici. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistická ubytovna Lednice

Objednejte si u nás ubytování včas! Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Užijte si u nás také výborné snídaně. Naši hosté mohou na pokojích využít lednici. V naší nabídce ubytování je zajištění parkování samozřejmostí. U nás můžete využít i kuchyň. Ukážeme Vám vybavení našeho penzionu. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinařský dům Dominant

Vyberte si z naší nabídky ubytování. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v našem vkusně zařízeném penzionu. Zajistíme pro vás příjemnou oslavu. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Patrik Mereda

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V nabídce ubytování máme také rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Krejčiříková

Rádi vás u nás ubytujeme. Poradíme si i s organizací vašich společenských akcí. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Kratochvíl

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Nabízíme připojení k wifi síti. U nás můžete využívat i klimatizaci. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sklípek u Radkovičů s ubytováním

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Ochutnejte také naše vynikající občerstvení všeho druhu. Stravování vám rádi zajistíme v naší zavedené kuchyni. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Připravte si jídlo na našem grilu. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vila u Mišpule

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování. U nás si užijete i pobyty pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Jsme vybaveni i pro ubytování při sportovních pobytech. Příznivé účinky našeho wellness pobytu určitě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Antonie Němečková

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Využijte také vybavených prostor našeho konferenčního sálu. Nabízíme vám také úžasné masáže k relaxaci celého těla. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. U nás můžete využít i místní bazén. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Čermák - Penzion Vrbice

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Hosté, kteří využijí naši lákavou nabídku na ubytování, mohou podnikat nejrůznější výlety do okolí. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při hledání ubytovacích služeb je pro nás podstatná. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku