Nepřehlédněte
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Ubytovací služby (Břeclav)

Ubytovací služby Břeclav

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Josef Horáček

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Zaručeně oceníte blízkost přírody. V naší nabídce najdete ubytovací služby s možností výletů do okolí. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám garantujeme. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Naděžda Šátková

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Zabýváme se ubytováním v apartmánech. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Terezka Břeclav

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Rádi ubytujeme školní skupiny. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. U nás můžete strávit příjemné chvíle odpočinku s celou svou rodinou. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Nabízíme široký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karla Brzobohatá

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Možnost využívání prádelny je samozřejmostí. Připravíme vám také kvalitní občerstvení. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Kouřilová

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Nabízíme vám také možnost stravování. Hostům je k dispozici udržovaný sprchový kout. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. K vybavení našich koupelen patří vana. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Bernardýn

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nechejte se oslovit nabídkou našich zavedených ubytovacích služeb. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Vyberte si to nejlepší kolo z naší půjčovny kol. Wifi připojení je samozřejmostí. Oslavy k jakékoliv příležitosti vám u nás můžeme zorganizovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zemědělské družstvo Velké Pavlovice

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Ochotný přístup personálu a komfortní ubytování. Ubytujte se v našem opravdu velmi příjemném prostředí. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Maňák

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Obraťte se na nás, hledáte-li ubytovací služby s možností výletů do okolí. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování, díky kterému se k nám zákazníci rádi vracejí. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Dubský

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Díky příjemnému prostředí a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Díky vysoce kvalitním ubytovacím službám a lokalitě blízko přírody si naše ubytovací zařízení hosté velmi oblíbili. Nabízíme vám čisté a pohodlné ubytování. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marta Motelková

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Neváhejte využít také naši lednici. U nás můžete využívat i klimatizaci. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Jestliže se ubytujete v našem zařízení, můžete využívat i náš bazén. K dispozici máme také krb. S wifi u nás můžete počítat. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku