Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistické

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Turistické si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub Českých turistů - Jihomoravská oblast

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže Zlaté šípy

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů oblast Jižní Čechy

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Odpovídáme za serioznost. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistika na koni

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Seriózní chování je pro nás zásadní. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Přelouč

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Neratovice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Donocykl Vysoké Mýto

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Sázíme rovněž na poradenství. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. V našem svazu je mnoho aktivních turistů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veteran Green

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19185 VLK

Zabýváme se sdružením lidí. Nabízíme příležitosti k setkávání. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Pořádáme tábory pro lidi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 2604 PRÁČATA

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku