Nepřehlédněte

Turistické

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Turistické si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

404. TOM Pifíkovci Brno

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. S každým jednáme seriozně. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů zdravotně postižených Elán

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Náš spolek je určen všem, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Odbor Klubu českých turistů

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Ochotný přístup vůči všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Šumperk- Turistika

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. V našem sdružení preferujeme serioznost Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KČT - Stará plavba

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Věci řešíme ochotně. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Turista Kostelec nad Orlicí, o.s.

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. U nás naleznete pouze seriozni jednání. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. V našem svazu je mnoho aktivních turistů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 7504 ČTVERKA

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů oblast Valašsko - Chřiby

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19070 KAM

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Poradenství Vám také rádi poskytneme. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotně spolupracujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku