Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby turistům > Turistická informační centra

Turistická informační centra

Díky vytvoření naší databáze firem a institucí, jsme vám v momentě schopni nabídnout cenný zdroj informací, který vám usnadní orientaci a výběr v oblasti Turistická informační centra.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Turistické informační centrum Hrádek nad Nisou

Naše společnost působící v oblasti cestovního ruchu obstála před silnou konkurencí díky nabídce kvalitních služeb turistům. Naše služby můžete využívat i v němčině. Výborně ovládáme anglický jazyk. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Poskytujeme služby v italském jazyce. Nabízíme francouzské překlady. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Heřmanoměstecko

Našim stávajícím i budoucím klientům nabízíme ucelenou nabídku zaměřenou na poskytování služeb turistům. Naše služby můžete využívat i v němčině. Mluvíte-li jakoukoliv řečí, u nás se vždy domluvíte anglicky. Náš personál mluví mimo jiné i česky. U nás se domluvíte i rusky. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např. italsky. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Dobeš,informační centro

Využijte naše služby pro turisty. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Ke každému požadavku a přání turistů přistupujeme maximálně seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Chomutov - Turistická informační centra

Využijte služby, které nabízíme turistům. V rámce služeb pro turisty zařizujeme i ubytování. Pro turisty zajišťujeme fakultativní výlety. Pořádáme prohlídky pro turisty také ve francouzštině. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. U nás nebudete mít problém domluvit se anglicky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Kolín

Turistům poskytujeme ty nejlepší služby. Využijte naše kvalitní služby turistům. Poskytujeme ubytování, které si zamilujete. Zajistíme vám zajímavé výlety. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Náš personál hovoří výborně italsky. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. U nás nebudete mít problém domluvit se česky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum Buchlovice

Jsme specialisté na poskytování služeb turistům. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní středisko Třebíč -Bazilika

Naše společnost, která se věnuje poskytování služeb turistům, má stabilní zázemí a řadu zkušeností i osvědčených kontaktů. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Veškeré nabízené služby pro turisty jsou maximálně kvalitní. Turistům poskytujeme služby, které jsou nám výborně známé. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Snažíme se o vaši maximální spokojenost u každé využité služby. Vyzkoušejte naše služby v oblasti ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Notam, s.r.o.

Poskytujeme služby všem turistům. Konečně kvalitní služby pro turisty. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dimoco Czech, s.r.o.

Pokud jste vášnivý turista, oceníte naše spolehlivé služby. Z našeho seriózního a vstřícného přístupu bude každý turista opravdu maximálně nadšení. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CMC Online, s.r.o.

Jsme odborníky na služby turistům. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami. Kvalita a výhodná cena v rámci služeb pro turisty jsou u nás vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku