Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby turistům > Turistická informační centra

Turistická informační centra

Díky vytvoření naší databáze firem a institucí, jsme vám v momentě schopni nabídnout cenný zdroj informací, který vám usnadní orientaci a výběr v oblasti Turistická informační centra.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Turistické informační centrum Strážnicka

Naše služby ocení zejména turisté. Na naše výlety nezapomenete. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Pro rusky mluvící turisty poskytujeme plný rozsah služeb. Všechny informace od nás vždy sdělujeme srozumitelně a česky. Výborně ovládáme anglický jazyk. Umíme výborně německy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slovenská agentura pro cestovní ruch

V rámci portfolia naší společnosti nabízíme služby turistům. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Potřebujete-li sehnat někoho, kdo mluví německy, rádi vám poskytneme naše turistické služby. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Jsme rusky hovořící společností. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum, Mikulov.

Nabízíme služby turistům v nejvyšší kvalitě. Svým turistům vždy najdeme to správné ubytování. Pořádáme výlety na zajímavá místa. Nabízíme francouzské překlady. Dorozumíte se u nás i italsky. Umíme výborně rusky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Výborně ovládáme anglický jazyk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Karviná

Služby, které nabízíme turistům, zaručeně oceníte. Spolehněte se na naše informační centrum. Naše služby můžete využívat i v němčině. Mluvíte-li jakoukoliv řečí, u nás se vždy domluvíte anglicky. Náš personál mluví mimo jiné i česky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Karolinka

Neváhejte využít naše služby turistům. Obraťte se na nás, poskytneme vám opravdu komfortní ubytování. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu. Domluvíme se výborně francouzsky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. U nás se domluvíte také rusky. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Milevsko

Naše služby přijdou vhod všem turistům. Nabízíme vstupenky na různé akce. Nabízíme kvalitní ubytování za skvělé ceny. Pomůžeme Vám při výběru toho nejlepšího výletu. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Nabízíme služby v ruském jazyce. U nás nebudete mít problém domluvit se česky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum města Mariánské Lázně

Pokud jste vášnivý turista, oceníte naše spolehlivé služby. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Vaše požadavky vyřizujeme seriózně. Využijte služby naší společnosti, která je výborně znalá ve svém oboru. S našimi službami budete maximálně spokojení. Využijte naše služby, v rámci kterých poskytujeme také vstupenky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistické informační centrum Jihlava

Naše firma se specializuje na služby turistům. Poskytujeme také skvělé ubytování. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety. Pořádáme prohlídky pro turisty také ve francouzštině. U nás nebudete mít problém domluvit se italsky. U nás se domluvíte také rusky. U nás se domluvíte vždy i česky. U nás se domluvíte bezpečně anglicky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Sušice

Turistům poskytujeme ty nejlepší služby. Potřebujete-li sehnat někoho, kdo mluví německy, rádi vám poskytneme naše turistické služby. Chcete-li využít našich turistických služeb, nevadí, že mluvíte jen anglicky. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. Naše služby poskytujeme i zahraničním turistům, takže pokud mluvíte rusky, můžete se na nás obrátit. Italsky se u nás zaručeně domluvíte. Nabízíme francouzské překlady. Na základě Vašich požadavků pro vás vybereme ty nejzajímavější výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Nový Hrádek

Zajišťujeme služby turistům. Poskytujeme služby i pro německy mluvící turisty. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. U nás se domluvíte také rusky. Poskytujeme exkurze a prohlídky také italsky. U nás se dorozumíte v různých světových jazycích, mimo jiné francouzsky. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku