Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Cestovní služby a pohostinství > Služby turistům > Turistická informační centra (Středočeský kraj)

Turistická informační centra Středočeský kraj

Díky vytvoření naší databáze firem a institucí, jsme vám v momentě schopni nabídnout cenný zdroj informací, který vám usnadní orientaci a výběr v oblasti Turistická informační centra.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Srdce Čech, o.p.s. - TIC Křivoklátska a Bratronicka

Na požádání zajistíme služby turistům. Náš personál je k turistům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení. Využijte naše kvalitní služby turistům. Využijte služby naší společnosti, která je výborně znalá ve svém oboru. Připravíme vám komfortní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ageco Solutions, s.r.o.

Poskytujeme služby všem turistům. Nabízíme kvalitní služby turistům a opravdu seriózní přístup, který oceníte. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Využijte naši kvalitu služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Karlštejn & Dolní Berounka

Zaměřujeme se na poskytování kvalitních služeb turistům. Známe každý kout světa, který by vás jako turisty mohl zajímat. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista. S našimi službami pro turisty budete spokojení. V našem informačním centru jsme pro turisty připravili důležité informace a rady. Pro naše klienty pořádáme zajímavé a nezapomenutelné výlety. Nabízíme možnost zakoupení vstupenek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Infocentrum Slaný

Služby turistům jsou další z našich činností. Náš personál umí dokonale německy. Chcete-li se s někým domluvit anglicky, můžete nás požádat o pomoc. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Poskytujeme služby v italském jazyce. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Pro turisty zajišťujeme fakultativní výlety.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Notam, s.r.o.

Poskytujeme služby všem turistům. Konečně kvalitní služby pro turisty. Pro nás je velmi důležitá spokojenost každého turisty. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Nabízíme mimo jiné opravdu seriózní přístup, který zaručeně ocení každý turista..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační středisko Kněžmost

Vyzkoušejte naši nabídku služeb turistům. Známe přání turistů a snažíme se je plnit. Spolehněte se na to, že naše společnost poskytuje služby k vaší spokojenosti. Konečně kvalitní služby pro turisty. U nás můžete využít ubytování za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Kolín

Turistům poskytujeme ty nejlepší služby. Využijte naše kvalitní služby turistům. Poskytujeme ubytování, které si zamilujete. Zajistíme vám zajímavé výlety. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. Náš personál hovoří výborně italsky. Chcete-li zjistit turistické informace a mluvíte-li rusky, stavte se u nás a my vám pomůžeme. U nás nebudete mít problém domluvit se česky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Wellpeg, s.r.o.

Využijte naše služby pro turisty. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Dostupné kvalitní služby pro turisty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské informační centrum Mnichovo Hradiště

Zařídíme pro Vás služby turistům. Spokojenost každého turisty je u nás prioritou. Specializujeme se na kvalitní služby pro turisty. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Zaměřujeme se na porovnání nabídek s ubytováním. Na zajímavé akce vám zajistíme vstupenku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační středisko Čáslav

Neváhejte využít našich služeb pro turisty. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Známe přání turistů a snažíme se je plnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku