Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Díky našemu zkušenému týmu zaměstnanců se nám povedl vytvořit specifický přehled kontaktů na tříhvězdičkové hotely, jehož informační hodnotu jistě rádi oceníte.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Gurmán

Zaměřujeme se na ubytování. Rádi Vás uvítáme v našich krásných apartmánech. V našem hotelu zažijete opravdový komfort. Jídla z našeho rautu lákají pohledem. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EA Hotel Jasmín

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Jistě oceníte i možnost stravování. Součástí pokojů je sociální zařízení. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Užijte si u nás také výborné snídaně. Pro váš komfort máte možnost využívat i satelit. Pro naše hosty máme parkování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vyžlovka

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Nabízíme ubytování v pěkném hotelu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zlatý kříž

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Hosté mají k dispozici kuchyňský kout. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Disponujeme wifi připojením. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Pohádka

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Pokud hledáte pěkné ubytování pro svou dovolenou, rozhodně vám doporučíme náš krásný zavedený hotel. Příjemná masáž vám pomůže uvolnit tělo. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Remi

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Vyberte si u nás z pestré nabídky snídaní. Zajistíme Vám spolehlivý gril. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pivovar Hotel Na Rychtě

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Disponujeme wifi připojením. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Zadov

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Nabízíme široký výběr wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Využít můžete také nabízené možnosti stravování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel THT

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Ubytovací služby v kombinaci se vstřícným a ochotným přístupem. Naše společnost, která poskytuje ubytování v příjemném prostředí, získala řadu spokojených zákazníků. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Sůkenická, spol. s r.o.

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Oddejte se odpočinku i v naší příjemné sauně. U nás je zajištěno také parkování přímo u objektu. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku