Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tříhvězdičkové

Díky našemu zkušenému týmu zaměstnanců se nám povedl vytvořit specifický přehled kontaktů na tříhvězdičkové hotely, jehož informační hodnotu jistě rádi oceníte.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Imos - Hotel, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Můžete také využít kempové ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel ILF

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Ubytujte se v našem příjemném prostředí ve kterém se budete cítit jako doma. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ApartHotel Davids Biskupský dvůr

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Když wellness pobyt, tak jedině od nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JMV - VIP, s.r.o. - Hotel Vladař Praha

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Naše firma vám nabízí ubytování v kempu. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Naše firma nabízí také rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

andel3w, s.r.o. - Hotel Aura

Těšíme se na vás v našem příjemném ubytovacím objektu. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. V poskytování ubytovacích služeb jsme velice ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Poskytujeme ubytovací služby v turisticky vyhledávané lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Staráme se o čistotu našeho ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Anděl, s.r.o.

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. U nás máme velký výběr wellness pobytů. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Několikadenní pobyty pro školy pro nás nejsou problém. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BB - Servis Praha, s.r.o. - Hotel Slavia

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Pro nás je čistota samozřejmostí. Ochotně přistupujeme ke každému vašemu požadavku, který máte. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Krásné ubytování v pokojích s přistýlkou vás jistě okouzlí. Přinášíme vám výhodnou nabídku levného ubytování. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jan Göttel - Hotel U Medvídků

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Můžeme vám nabídnout také ubytování v pokojích s přistýlkou. Příjemnou dovolenou můžete strávit s celou rodinou v našem kempu. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Jeřábková - Hotel Jeřábek

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. V blízkosti našich ubytovacích služeb najdete přírodu. Personál naší společnosti v rámci poskytovaní ubytování důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Na vybavení pokojů našeho hotelu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bridge Tours, spol. s r.o. - Hotel Kettner

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Máme v okolí několik míst, které stojí za shlédnutí během vašich výletů. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Naše společnost důsledně dbá na čistotu ubytovacího zařízení. Nabízíme příjemné prostředí k ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku