Nepřehlédněte

Tříhvězdičkové

Díky našim zkušenému týmu zaměstnanců se nám povedl vytvořit specifický přehled kontaktů firem a organizací, které působí v oblasti Tříhvězdičkové a jehož informační hodnotu jistě rádi oceníte.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Maflex-CZ, s.r.o. - Hotel Grůň

Nabízíme vám také levné ubytování. Možnost přistýlky je po dohodě samozřejmá. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zapůjčení elektrické přípojky. Nabízíme k ubytování stylovou chalupu. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Club

Naše společnost nabízí ubytování. Rádi vás přivítáme v našem kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Využijte možnost rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Petr Garni

Ubytujte se právě u nás. Možnost přistýlky je samozřejmostí. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boheme Hotels Henrietta

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Zabýváme se provozem kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Břetislav Válek - Hotel Aton

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Zajišťujeme krásné wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Němeček - Hotel Kanárek

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Nabízíme ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EuroAgentur Hotel Jelení dvůr***+

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás překvapí krásná příroda. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. A kdybyste se u nás nudili, můžete si udělat nezapomenutelné výlety do okolí. Nabízíme ubytovací služby v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AVE, a.s. - Hotel Bílý lev

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. V okolí chalupy je možnost sportování, stejně jako prohlídky kulturních památek. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Zaměřujeme se na rodinné pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beetle Tour Bohemia, s.r.o. - Hotel U Zlatého Jelena

Zařídíme pro Vás ubytování. Užijte si krásnou přírodu v blízkosti našeho ubytování. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Díky čistotě a kvalitě ubytování jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Amadeus

Objednejte si u nás ubytování včas! Využijte našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Součástí našich kompletních služeb je možnost využít nejen lákavé výlety do okolí. Lidský přístup a ochotu naleznete v našem příjemném prostředí. Naše společnost zaměstnává spolehlivý a ochotný personál, díky kterému můžeme nabídnout zákazníkům maximální komfort. Nabízíme ubytování v čistotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku