Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Trh práce

Pomůžeme vám získat dostatek potřebných informací, které vám usnadní výběr skutečného odborníka na oblast Trh práce, který vyjde vstříc vaším přáním a požadavkům.

 

Tipy: Kurzy, školení, Volná pracovní místa, úvazky, Brigády, Brigády v zahraničí, Právní poradenství, Odborné kurzy, Rekvalifikační kurzy, Vzdělávací kurzy, Akreditované kurzy, Semináře, Profese, Agenturní zaměstnávání

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ACE Consulting, s.r.o.

Jsme specialisté na vyhledávání vhodných zaměstnanců. Rádi vám nabídneme práci na zkrácené úvazky. Naši specialisté vám vyhledají kvalifikovaný personál. Rádi vám zajistíme také vystavení certifikátu. Pro naše zaměstnance připravujeme zaměstnanecké benefity.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Renata Hanelová

Zajišťujeme komplexní podnikatelské služby. Obsazujeme volná pracovní místa v oblasti prodeje. U nás neomezujeme zaměstnance při výběru pracovního úvazku. Seznamte se s naší nabídkou zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Portál práce Kariera.CZ, s.r.o.

Orientujeme se na vyhledání vhodných zaměstnanců. Nabízíme služby pro zaměstnavatele. Vyberte si u nás zaměstnání, kde budete spokojeni. Nabízíme jedinečné pracovní příležitosti. Využijte jedinečné možnosti vybrat si pracovní úvazek podle vašich možností, Naše firma nabízí klientům služby registru volných pracovních míst. Staňte se našimi zaměstnanci a získejte zaměstnanecké benefity. Poskytneme vám odborné informace v rámci PO. Naše firma nabízí zájemcům brigády v různých oborech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Mašínová - Elegant Style

Spolehněte se na naše podnikatelské služby. Poskytujeme pracovní příležitosti v oboru zdravotnictví. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku zaměstnání v oblasti velkoobchodu. Naší specializací je zajišťování odborných kurzů. Obraťte se na nás a zajistěte si místo v rekvalifikačním kurzu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arin Services, s.r.o.

Postaráme se vám o zajištění zkušených zaměstnanců. Spolehněte se na nás v oblasti zprostředkování práce. S nabídkou naší pracovní příležitosti ve výrobě budete nadmíru spokojeni. U nás naleznete vhodné zaměstnání v oblasti prodeje. Využijte naší nabídky pracovních míst ve zdravotnictví. U nás naleznete zajímavé pracovní příležitosti v oboru stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FIDES POPULI, s.r.o.

Zabýváme se vyhledáváním spolehlivých zaměstnanců. Zajišťujeme komplexní služby ohledně získání zaměstnání. Zaručujeme profesionální poradenství zaměřené na trh práce. Rádi vám zajistíme odpovídající personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lichtwer Consult Czech, s.r.o.

Využijte naše prověřené podnikatelské služby. Poskytujeme různorodé pracovní příležitosti. V oblasti poradenství jsme skutečnými odborníky. Rádi se vám postaráme o personální zajištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WERES Prace, s.r.o.

Zabýváme se nabízením vhodných zaměstnavatelů. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku volných pracovních míst v oblasti prodeje. Poskytneme vám zaměstnání podle vašich představ. V rámci trhu práce se specializujeme na poradenství. Vyřešíme za vás starosti s personálním obsazením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CZ Kovos, s.r.o.

Jsme odborníci ve vyhledávání vhodných zaměstnanců. Hledáme vhodné kandidáty pro různé zaměstnavatele. Zajistíme vám seriózní zaměstnání. Můžete se na nás bez obav spolehnout při přípravě školení bezpečnosti práce. Naše agentura vám zajistí zkušený personál. Pro naše zákazníky zajišťujeme služby trhu práce. Provádíme hromadný nábor všech profesí. U nás najdete také širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Džob, s.r.o.

Nabízíme pracovní příležitosti u spolehlivých zaměstnavatelů. Pro zájemce o práci nabízíme její kvalitní zprostředkování. Můžete se na nás bez obav spolehnout v oblasti zajištění administrativních zaměstnanců. Naše agentura vám zajistí odpovídající personál.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku