Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fatem - TV, a.s.

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nemáte-li vlastní vybavení, můžete si ho pronajmout od nás. Naše zpravodajství všem poskytuje užitečné informace. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barrandov Televizní Studio, a.s.

Naše firma se zabývá různými způsoby zaznamenávání činností. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Nabízíme také profesionální 3D animace pro reklamní a filmové účely. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAT Plus, s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletní reklamní činností od návrhu až po realizaci. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Na kvalitu a provedení výsledného videoklipu klademe velké požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPORT 5, a.s.

Firma se zabývá reklamní činností a následnou dodávkou produktů. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Pokud si s něčím nevíte rady, všechny potřebné informace najdete na našich instruktážních videokazetách. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin. Naše reportáže popisují a zobrazují skutečnost na základě konkrétních faktů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumil Chlad - T.V. Sat

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění. Profesionální virtuální prohlídka od naší společnosti vám zajistí zvýšení prodejů. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Zabýváme se natáčením v televizním studiu. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Gimi, a.s.

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. Naše instruktážní videokazety se soustřeďují na široký okruh uživatelů. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Přerov, a.s.

Naše firma realizuje reklamní činnost. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Výhodou námi nabízeného vysílání je větší programová nabídka. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VTV Cable tv3 Czech Life Network

Naše firma realizuje technické zajištění pomocí vlastních vyškolených pracovníků. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Naše vysílání má velký dosah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská televize

Naše firma se vyzná v různých možnostech na propagaci vlašich výrobků nebo služeb. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Konference patří k našim tradičním a velmi úspěšným aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká nezávislá televizní společnost, spol. s r.o.

Nepodceňujte propagaci a přijďte se poradit do naší firmy. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku