Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FABEX MEDIA, s.r.o.

Naše firma dovede zajistit účinnou propagaci. Naše celofiremní party se vám tak zalíbí, že se ve vaší firmě stanou pravidelným rituálem. V žádném případě si nenechte ujít naše zpravodajství. Díky našemu vysílání můžete sledovat více věcí najednou. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cable TV Praha

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV SC PLUS, s.r.o.

Naše firma provádí technické zajištění pomocí nejmodernější techniky. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Poskytujeme rychlé, přesné a hlavně nezávislé zpravodajství. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Easy TV, s.r.o.

Naše firma realizuje technické zajištění pomocí vlastních vyškolených pracovníků. Naše služby mají široký rozsah. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NTV cable, s.r.o. - Televizní společnosti

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Vaši celofiremní party uspořádáme v neformálním prostředí. Námi poskytované zpravodajství je aktuálním souhrnem právě probíhajících událostí. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mame Moravské Budějovice, s.r.o.

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Terra TV, s.r.o.- Televizní společnost

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Námi zpracované virtuální prohlídky slouží jako účinný marketingový nástroj pro prezentaci vašich podniků. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATS - Plzeň, s.r.o.

Naše firma nabízí mediální služby včetně technického zajištění akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální televize CZ s.r.o.

V naší firmě poskytujeme agenturní činnost a doufáme, že se staneme se vaším partnerem při řešení vašich reklamních kampaní. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. S podrobnostmi ohledně možnosti dopravy se obraťte na nás, rádi vám je poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Telepace, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Specializujeme se na různé marketingové služby. Nabízíme možnost pronájmu záznamové techniky. Pomůžeme vám s propagací vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku