Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

HBO Česká republika, spol. s r.o.

Specializujeme se na různorodou agenturní činnost. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Zajistíme báječnou party pro celou vaši firmu. Naše zpravodajské služby jsou rozšířené také o reportáže. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. Díky našim skrytým titulků již nepřijdete o nic z děje probíhajícího na obrazovce. Díky našim instruktážním videokazetám si poradíte v každé situaci. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTA, s.r.o.

Naše firma se zabývá různými způsoby zaznamenávání činností. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Hustopeče

V naší firmě vám ochotně poradíme s propagací vašich výrobků. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek. Námi zpracované virtuální prohlídky slouží jako účinný marketingový nástroj pro prezentaci vašich podniků. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV my, s.r.o.

Jsme firma, která obstará kompletní agenturní činnost. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. V žádném případě si nenechte ujít naše zpravodajství. Námi natočené reportáže se pak dostanou do vysílání. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FCA Moravia, s.r.o.

Naše firma poskytuje záznamovou činnost, která je samozřejmou součástí našich služeb. Všechny naše prostory si můžete také pronajmout. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální televize Dakr, s.r.o.

Zajištění záznamové činnosti v naší firmě realizujeme pomocí zkušených pracovníků. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Náš zkušený tým pro vás denně připravuje aktuální zpravodajství a informační servis. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Třinec, spol. s r.o.

Pomůžeme vám s propagací ke zviditelnění vaší firmy. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CKF, a.s.

Velkým koníčkem naší firmy je záznamová činnost. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Nabízíme pronájem a půjčování věcí movitých. Naše vysílání má kvalitní zvuk i obraz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká programová společnost, spol. s r.o.

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Televize FEBIO, s.r.o.

Naše firma si poradí i s obtížnějším technickým zajištěním. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Můžeme váš televizní program doplnit o skryté titulky. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku