Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Televizní tvorba Brno - Davels, spol. s r.o.

Zabýváme se agenturní a pořadatelskou činností v oblasti kultury. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Film +

Naše firma se zabývá managementem a agenturní činností. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konsat, s.r.o.

Mezi služby poskytované naší firmou patří záznamová činnost. Zajistíme báječnou party pro celou vaši firmu. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FTV Prima, spol. s r.o.

Jsme firma, která obstará kompletní agenturní činnost. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. Námi natočené reportáže se pak dostanou do vysílání. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Obraťte se na nás, pokud hledáte zpracovatele profesionálních virtuálních prohlídek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Vřídlo, s.r.o.

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. Naše služby mají široký rozsah. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Náchod, s.r.o.

Postaráme se o výbornou propagaci vaší firmy. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Naše pozemní digitální vysílání je ideální pro všechny typy diváků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AnSat - TKR, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na netradiční reklamní činnost. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nataša Pštrossová, Videostudio Fonka

Naše firma provozuje agenturní činnost, při které pomáhá umělcům různého zaměření. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Pracujeme také na rozvoji vysílání. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ITV Public, s.r.o.

Naše firma splní všechny vaše požadavky ohledně technického zajištění. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Popelka - Televizní společnosti

Naše firma se postará o propagaci, díky které budete známí široko daleko. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. K pronájmu je také naše střihové studio. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Vše natáčíme v plně vybaveném televizním studiu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku