Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká televize, televizní studio Ostrava

Naše firma vám ušetří čas i peníze při realizaci reklamní činnosti. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Zajišťujeme doprovodné služby včetně teletextu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Kadlec - Kotva KA

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Našim televizním vysíláním vás jistě příjemně překvapíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Beskyd, s.r.o.

Poskytujeme technické zajištění na profesionální úrovni. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství. Naše vysílání má kvalitní zvuk i obraz. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše instruktážní videokazety se zaměřují na široký okruh uživatelů. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zonemedia Czech, s.r.o.

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTA Zlín, s.r.o. - Televizní společnosti

Postaráme se o propagaci vaší firmy, ať už se věnujete jakémukoli oboru. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amigi Consulting, s.r.o.

Naše firma se postará o kompletní technické zajištění k jakékoli příležitosti. Postaráme se o bezpečnost vaší akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku. Každý střih ve videoklipu je promyšlený a není zanedbán ani v případech delších videoklipů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Genus TV, a.s. - Televizní společnost

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. I při natáčení se dá bydlet ve slušném prostředí, když si necháte zajistit ubytování od nás. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství. Našim televizním vysíláním vás jistě příjemně překvapíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zak TV, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Pokud budete sledovat novinky z našeho zpravodajství, budete vždy v obraze. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Pokud byste se na internetu rádi pochlubili úspěchy své práce, naše virtuální prohlídky vám to umožní. Naším oborem je i pořizování časosběrných snímků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IFK - regionální televize

Součástí našeho působení je agenturní činnost. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nemáte-li vlastní vybavení, můžete si ho pronajmout od nás. Naše redakce zpravodajství vám denně přináší pravidelné zpravodajské relace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FABEX MEDIA, s.r.o.

Naše firma dovede zajistit účinnou propagaci. Naše celofiremní party se vám tak zalíbí, že se ve vaší firmě stanou pravidelným rituálem. V žádném případě si nenechte ujít naše zpravodajství. Díky našemu vysílání můžete sledovat více věcí najednou. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku