Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TV Gimi, a.s.

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. Naše instruktážní videokazety se soustřeďují na široký okruh uživatelů. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Přerov, a.s.

Naše firma realizuje reklamní činnost. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Výhodou námi nabízeného vysílání je větší programová nabídka. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VTV Cable tv3 Czech Life Network

Naše firma realizuje technické zajištění pomocí vlastních vyškolených pracovníků. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Naše vysílání má velký dosah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská televize

Naše firma se vyzná v různých možnostech na propagaci vlašich výrobků nebo služeb. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Konference patří k našim tradičním a velmi úspěšným aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká nezávislá televizní společnost, spol. s r.o.

Nepodceňujte propagaci a přijďte se poradit do naší firmy. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Medical Television, s.r.o.

Naší prioritou je agenturní činnost v oblasti kultury a umění. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Febio, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Catr, spol. s r.o.

Hlavní náplní naší firmy je agenturní činnost v kultuře a v podobných oborech. Mezi naše služby patří také zpracování mediálních kampaní. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Mezi naše další aktivity patří půjčování instruktážních videokazet s radami všeho druhu. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Při prezentaci zboží můžete využít i naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTA Jižní Čechy, s.r.o.

Naše firma provádí technické zajištění pomocí nejmodernější techniky. K pronájmu je také naše střihové studio. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gate Television, s.r.o.

Naše firma zařídí dokonalé technické zajištění jakékoli akce. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Nabízíme také profesionální 3D animace pro reklamní a filmové účely. Vylepšete si svou běžnou denní rutinu díky našim poutavým reportážím. Nabízíme vám možnost skrytých titulků pro váš film či dokument. Naše instruktážní videokazety se zaměřují na široký okruh uživatelů. Tyto virtuální prohlídky vám uložíme na naše servery. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku