Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kabelová televize CZ, s.r.o.

Specializujeme se na různorodou agenturní činnost. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Nabízíme pronájem a půjčování věcí movitých. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svobodná internetová TV www.webvize.cz

Naše firma disponuje velkým množstvím vybavení pro technické zajištění akce v případě nepřízně počasí. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše vysílání má velký dosah. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TKW, s.r.o.

Naše firma se zabývá technickým zajištěním akce k plné spokojenosti klienta. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Mezi naše další aktivity patří půjčování instruktážních videokazet s radami všeho druhu. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Irena Nedomová

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Profesionální virtuální prohlídka od naší společnosti vám zajistí zvýšení prodejů. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabel servis Praha, spol. s r.o.

Naše agentura s vámi probere možnosti propagace, která je důležitá pro další vývoj vaší firmy. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Pracujeme také na rozvoji vysílání. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Chleboun - Televizní společnosti

Naše firma se zabývá agenturní činností, a proto vám rádi pomůžeme při plánování vaší akce. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV pro, s.r.o.

Hlavní prioritou naší firmy je záznamová činnost. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mimoňská komunální, a.s.

Naše firma vám ušetří čas i peníze při realizaci reklamní činnosti. Nemáte-li vlastní vybavení, můžete si ho pronajmout od nás. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Díky našim časosběrným snímkům můžete sledovat tok času. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Poskytujeme lidem aktuální zpravodajství na témata z různých oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OIK TV, s.r.o.

Dovolte nám, abychom vám mohli nabídnout pomoc s reklamní činností. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Naše mediální služby se postarají o propagaci vašeho festivalu. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin. Díky našim skrytým titulků již nepřijdete o nic z děje probíhajícího na obrazovce. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TPMC, s.r.o.

Naše firma realizuje reklamní činnost. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Nabízíme pronájem netradičních prostor nejen pro konání svateb. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku