Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TV Vřídlo, s.r.o.

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. Naše služby mají široký rozsah. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Náchod, s.r.o.

Postaráme se o výbornou propagaci vaší firmy. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Naše pozemní digitální vysílání je ideální pro všechny typy diváků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AnSat - TKR, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na netradiční reklamní činnost. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nataša Pštrossová, Videostudio Fonka

Naše firma provozuje agenturní činnost, při které pomáhá umělcům různého zaměření. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Pracujeme také na rozvoji vysílání. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ITV Public, s.r.o.

Naše firma splní všechny vaše požadavky ohledně technického zajištění. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Popelka - Televizní společnosti

Naše firma se postará o propagaci, díky které budete známí široko daleko. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. K pronájmu je také naše střihové studio. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Vše natáčíme v plně vybaveném televizním studiu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aspera TV, s.r.o.

Naše firma se postará o propagaci, díky které budete známí široko daleko. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Specializujeme se na různé marketingové služby. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jiří Benátčan Beny TV

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Story, s.r.o.

Naše firma se vyzná v různých možnostech na propagaci vlašich výrobků nebo služeb. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Videoklub a kino Žacléř

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Jsme schopni natočit také hudební videoklip. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Naše pozemní digitální vysílání je ideální pro všechny typy diváků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku