Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TV my, s.r.o.

Jsme firma, která obstará kompletní agenturní činnost. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. V žádném případě si nenechte ujít naše zpravodajství. Námi natočené reportáže se pak dostanou do vysílání. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FCA Moravia, s.r.o.

Naše firma poskytuje záznamovou činnost, která je samozřejmou součástí našich služeb. Všechny naše prostory si můžete také pronajmout. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální televize Dakr, s.r.o.

Zajištění záznamové činnosti v naší firmě realizujeme pomocí zkušených pracovníků. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Náš zkušený tým pro vás denně připravuje aktuální zpravodajství a informační servis. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká televize TS Brno

Naše firma považuje reklamní činnost za hračku, se kterou si snadno poradí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas. S naší profesionální virtuální prohlídkou budete spokojeni. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Při psaní skrytých titulků se snažíme o to, aby jejich čtení nebylo zdlouhavé a aby zároveň obsahovaly všechny podstatné informace. Mezi nejstarší námi nabízené služby patří samozřejmě teletext. Nabízíme vám naše vysílání se zajímavými programy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CET 21, spol. s r.o.

Pomůžeme vám s propagací ke zviditelnění vaší firmy. Pokud spolu rádi trávíte čas i mimo kanceláře, námi pořádanou party pro celou firmu, si jistě užijete také. Díky našemu dopravnímu zpravodajství se na cestách můžete vyhnout všem nepříjemnostem. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká programová společnost, spol. s r.o.

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Televize FEBIO, s.r.o.

Naše firma si poradí i s obtížnějším technickým zajištěním. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Můžeme váš televizní program doplnit o skryté titulky. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západočeská kabelová televize, s.r.o.

Naše firma vám pomůže s nejlepším technickým zajištěním. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Metropol Production, spol. s r.o.

Naše firma pro vás zajistí záznamovou činnost. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Morava, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Náš zkušený tým pro vás denně připravuje aktuální zpravodajství a informační servis. Pracujeme také na rozvoji vysílání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku