Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Antény 2H+B, spol. s r.o.

Naše firma bedlivě sleduje všechny trendy v oblasti technického zajištění. Mezi naše služby patří komunikace s médii. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Nabízíme pronájem netradičních prostor nejen pro konání svateb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Film +

Naše agentura s vámi probere možnosti propagace, která je důležitá pro další vývoj vaší firmy. Nabízíme možnost pronájmu záznamové techniky. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Pomůžeme vám s propagací vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Ladislav Rygl - KTV Blučina

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o.

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Naše vysílání má velký dosah. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanice O, a.s.

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Kromě dlouhých videí natáčíme také krátké videoklipy. Naše instruktážní videokazety jsou určeny každému, kdo se chce vzdělávat. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Havel - Televizní společnosti

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše reportáže jsou věčné, detailní a objektivní. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky. Díky našim časosběrným snímkům můžete sledovat tok času..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Klášterec nad Ohří, spol. s r.o.

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nisa TV, s.r.o. - Televizní společnost

Naše firma se zabývá záznamovou činností v mediálních službách. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Zajišťujeme veškeré mediální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TPMC, s.r.o. - Televizní společnost

Naše firma zahrnuje poskytování celé škály reklamních činností. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Specializujeme se na různé marketingové služby. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Výhodou námi nabízeného vysílání je větší programová nabídka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PODA a.s.

Naší prioritou je agenturní činnost v oblasti kultury a umění. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Specializujeme se na různé mediální služby. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku