Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Axel Rembrandts Television, s.r.o.

Naše firma si poradí i s obtížnějším technickým zajištěním. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Přinášíme nový moderní způsob, jak vašim blízkým udělat radost a to ve formě zábavného videoklipu. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Heřman - Televizní společnosti

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lubomír Pichler - Televizní společnost

Zajištění záznamové činnosti v naší firmě realizujeme pomocí zkušených pracovníků. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video. Pokud byste se na internetu rádi pochlubili úspěchy své práce, naše virtuální prohlídky vám to umožní. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Našim televizním vysíláním vás jistě příjemně překvapíme. Naše zvuková technika vám umožní vychutnat si hudbu v každém koutě sálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sater, v.o.s.

Naše firma pro vás zajistí záznamovou činnost. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZZIP, s.r.o.

Naše firma provozuje agenturní činnost, při které pomáhá umělcům různého zaměření. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. Naše vysílání má velký dosah. Nabízíme vám možnost skrytých titulků pro váš film či dokument. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit virtuální prohlídku vašeho podniku, kterou pak umístíte na svoje webovky. Při pořizování časosběrných snímků natáčíme jeden předmět, místo nebo činnost ve dlouhém časovém úseku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reckord - televizní společnost, s.r.o.

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohuslav Kučera

V naší firmě poskytujeme agenturní činnost a doufáme, že se staneme se vaším partnerem při řešení vašich reklamních kampaní. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Talent Invest, spol. s r.o.

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká televize

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Naše instruktážní videokazety se soustřeďují na široký okruh uživatelů. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Mezi doplňkové služby našeho vysílání patří také teletext. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F.C.A., a.s.

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Obraťte se na nás, pokud hledáte zpracovatele profesionálních virtuálních prohlídek. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku