Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ARD - Studio Prag

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GLOBAL INSPIRATION, s.r.o.

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. Při psaní skrytých titulků se snažíme o to, aby jejich čtení nebylo zdlouhavé a aby zároveň obsahovaly všechny podstatné informace. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Kadaň, a.s.

Zabýváme se agenturní a pořadatelskou činností v oblasti kultury. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Můžeme váš televizní program doplnit o skryté titulky. Díky nám budete mít možnost sledovat vysílání nebo jeho vybranou část v dostatečném rozsahu a kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Trutnov, s.r.o.

Naše firma si poradí i s velkou výzvou v oblasti propagace. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize CZ, s.r.o.

Specializujeme se na různorodou agenturní činnost. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Nabízíme pronájem a půjčování věcí movitých. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svobodná internetová TV www.webvize.cz

Naše firma disponuje velkým množstvím vybavení pro technické zajištění akce v případě nepřízně počasí. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše vysílání má velký dosah. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TKW, s.r.o.

Naše firma se zabývá technickým zajištěním akce k plné spokojenosti klienta. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Mezi naše další aktivity patří půjčování instruktážních videokazet s radami všeho druhu. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Irena Nedomová

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Profesionální virtuální prohlídka od naší společnosti vám zajistí zvýšení prodejů. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabel servis Praha, spol. s r.o.

Naše agentura s vámi probere možnosti propagace, která je důležitá pro další vývoj vaší firmy. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Pracujeme také na rozvoji vysílání. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Chleboun - Televizní společnosti

Naše firma se zabývá agenturní činností, a proto vám rádi pomůžeme při plánování vaší akce. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku