Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Videoklub a kino Žacléř

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Jsme schopni natočit také hudební videoklip. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Naše pozemní digitální vysílání je ideální pro všechny typy diváků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Ústí nad Orlicí, spol. s r.o.

Naše firma se neustále rozvíjí a díky tomu poskytuje neustále lepší služby v oblasti agenturní činnosti. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Vaši celofiremní party uspořádáme v neformálním prostředí. Díky nám můžete sledovat televizní vysílání třeba přes svůj tablet. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATS Rakovník, spol. s r.o.

Vedeme záznamovou činnost v oblasti mediálních služeb. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Livebox, s.r.o.

Firma se zabývá reklamní činností a následnou dodávkou produktů. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Díky nám můžete sledovat televizní vysílání třeba přes svůj tablet. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Naše instruktážní videokazety obsahují spousty dobrých rad. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní středisko Studénka

Naše firma považuje reklamní činnost za hračku, se kterou si snadno poradí. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. U nás je při poskytování mediálních služeb doprava na místo určení samozřejmostí. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit virtuální prohlídku vašeho podniku, kterou pak umístíte na svoje webovky. Při prezentaci zboží můžete využít i naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARD - Studio Prag

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GLOBAL INSPIRATION, s.r.o.

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. Při psaní skrytých titulků se snažíme o to, aby jejich čtení nebylo zdlouhavé a aby zároveň obsahovaly všechny podstatné informace. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Kadaň, a.s.

Zabýváme se agenturní a pořadatelskou činností v oblasti kultury. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Můžeme váš televizní program doplnit o skryté titulky. Díky nám budete mít možnost sledovat vysílání nebo jeho vybranou část v dostatečném rozsahu a kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Trutnov, s.r.o.

Naše firma si poradí i s velkou výzvou v oblasti propagace. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize CZ, s.r.o.

Specializujeme se na různorodou agenturní činnost. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Nabízíme pronájem a půjčování věcí movitých. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku