Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZZIP, s.r.o.

Naše firma provozuje agenturní činnost, při které pomáhá umělcům různého zaměření. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. Naše vysílání má velký dosah. Nabízíme vám možnost skrytých titulků pro váš film či dokument. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit virtuální prohlídku vašeho podniku, kterou pak umístíte na svoje webovky. Při pořizování časosběrných snímků natáčíme jeden předmět, místo nebo činnost ve dlouhém časovém úseku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reckord - televizní společnost, s.r.o.

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohuslav Kučera

V naší firmě poskytujeme agenturní činnost a doufáme, že se staneme se vaším partnerem při řešení vašich reklamních kampaní. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Talent Invest, spol. s r.o.

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká televize

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Naše instruktážní videokazety se soustřeďují na široký okruh uživatelů. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Mezi doplňkové služby našeho vysílání patří také teletext. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F.C.A., a.s.

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Obraťte se na nás, pokud hledáte zpracovatele profesionálních virtuálních prohlídek. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Tomášek - Televizní společnosti

Pomůžeme vám s propagací ke zviditelnění vaší firmy. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Naše instruktážní videokazety se soustřeďují na široký okruh uživatelů. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Katel, spol. s r.o.

Naše firma vám pomůže vylepšit vaši reklamu a propagaci. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Jsme ochotni pronajaté vybavení dopravit na místo natáčení. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Tyto virtuální prohlídky vám uložíme na naše servery. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Bíla - TIRIS

Naše firma provádí záznamovou činnost, při které zachytí i nevídané věci. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Naše celofiremní party se vám tak zalíbí, že se ve vaší firmě stanou pravidelným rituálem. Náš tým umí navrhnout a vytvořit širokou škálu vizuálních a audiovizuálních produktů, včetně animace. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Forcom NET, s.r.o.

Naše agentura s vámi probere možnosti propagace, která je důležitá pro další vývoj vaší firmy. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku