Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o.

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Naše vysílání má velký dosah. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanice O, a.s.

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Kromě dlouhých videí natáčíme také krátké videoklipy. Naše instruktážní videokazety jsou určeny každému, kdo se chce vzdělávat. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Havel - Televizní společnosti

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše reportáže jsou věčné, detailní a objektivní. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky. Díky našim časosběrným snímkům můžete sledovat tok času..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amigi Consulting, s.r.o.

Naše firma se postará o kompletní technické zajištění k jakékoli příležitosti. Postaráme se o bezpečnost vaší akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku. Každý střih ve videoklipu je promyšlený a není zanedbán ani v případech delších videoklipů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Genus TV, a.s. - Televizní společnost

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. I při natáčení se dá bydlet ve slušném prostředí, když si necháte zajistit ubytování od nás. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství. Našim televizním vysíláním vás jistě příjemně překvapíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zak TV, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Pokud budete sledovat novinky z našeho zpravodajství, budete vždy v obraze. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Pokud byste se na internetu rádi pochlubili úspěchy své práce, naše virtuální prohlídky vám to umožní. Naším oborem je i pořizování časosběrných snímků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IFK - regionální televize

Součástí našeho působení je agenturní činnost. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nemáte-li vlastní vybavení, můžete si ho pronajmout od nás. Naše redakce zpravodajství vám denně přináší pravidelné zpravodajské relace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká televize, televizní studio Ostrava

Naše firma vám ušetří čas i peníze při realizaci reklamní činnosti. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Zajišťujeme doprovodné služby včetně teletextu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Kadlec - Kotva KA

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Našim televizním vysíláním vás jistě příjemně překvapíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Beskyd, s.r.o.

Poskytujeme technické zajištění na profesionální úrovni. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství. Naše vysílání má kvalitní zvuk i obraz. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše instruktážní videokazety se zaměřují na široký okruh uživatelů. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku