Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CET 21, spol. s r.o.

Pomůžeme vám s propagací ke zviditelnění vaší firmy. Pokud spolu rádi trávíte čas i mimo kanceláře, námi pořádanou party pro celou firmu, si jistě užijete také. Díky našemu dopravnímu zpravodajství se na cestách můžete vyhnout všem nepříjemnostem. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká programová společnost, spol. s r.o.

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Televize FEBIO, s.r.o.

Naše firma si poradí i s obtížnějším technickým zajištěním. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Můžeme váš televizní program doplnit o skryté titulky. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západočeská kabelová televize, s.r.o.

Naše firma vám pomůže s nejlepším technickým zajištěním. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Metropol Production, spol. s r.o.

Naše firma pro vás zajistí záznamovou činnost. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Morava, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Náš zkušený tým pro vás denně připravuje aktuální zpravodajství a informační servis. Pracujeme také na rozvoji vysílání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Lyra, s.r.o.

Naše firma slibuje skvělou reklamní činnost, díky které se stanete viditelnějšími. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. Pokud si s něčím nevíte rady, všechny potřebné informace najdete na našich instruktážních videokazetách. S naší profesionální virtuální prohlídkou budete spokojeni. Naším oborem je i pořizování časosběrných snímků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fatem - TV, a.s.

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nemáte-li vlastní vybavení, můžete si ho pronajmout od nás. Naše zpravodajství všem poskytuje užitečné informace. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barrandov Televizní Studio, a.s.

Naše firma se zabývá různými způsoby zaznamenávání činností. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Nabízíme také profesionální 3D animace pro reklamní a filmové účely. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAT Plus, s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletní reklamní činností od návrhu až po realizaci. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Na kvalitu a provedení výsledného videoklipu klademe velké požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku