Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Easy TV, s.r.o.

Naše firma realizuje technické zajištění pomocí vlastních vyškolených pracovníků. Naše služby mají široký rozsah. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NTV cable, s.r.o. - Televizní společnosti

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Vaši celofiremní party uspořádáme v neformálním prostředí. Námi poskytované zpravodajství je aktuálním souhrnem právě probíhajících událostí. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mame Moravské Budějovice, s.r.o.

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Terra TV, s.r.o.- Televizní společnost

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Námi zpracované virtuální prohlídky slouží jako účinný marketingový nástroj pro prezentaci vašich podniků. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATS - Plzeň, s.r.o.

Naše firma nabízí mediální služby včetně technického zajištění akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální televize CZ s.r.o.

V naší firmě poskytujeme agenturní činnost a doufáme, že se staneme se vaším partnerem při řešení vašich reklamních kampaní. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. S podrobnostmi ohledně možnosti dopravy se obraťte na nás, rádi vám je poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Telepace, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Specializujeme se na různé marketingové služby. Nabízíme možnost pronájmu záznamové techniky. Pomůžeme vám s propagací vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Genius Media, s.r.o.

Naše firma zahrnuje poskytování celé škály reklamních činností. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Axel Rembrandts Television, s.r.o.

Naše firma si poradí i s obtížnějším technickým zajištěním. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Přinášíme nový moderní způsob, jak vašim blízkým udělat radost a to ve formě zábavného videoklipu. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Heřman - Televizní společnosti

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku