Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti

Televizní společnosti

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Stanice O, a.s.

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Kromě dlouhých videí natáčíme také krátké videoklipy. Naše instruktážní videokazety jsou určeny každému, kdo se chce vzdělávat. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Havel - Televizní společnosti

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše reportáže jsou věčné, detailní a objektivní. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky. Díky našim časosběrným snímkům můžete sledovat tok času..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Klášterec nad Ohří, spol. s r.o.

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nisa TV, s.r.o. - Televizní společnost

Naše firma se zabývá záznamovou činností v mediálních službách. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Zajišťujeme veškeré mediální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TPMC, s.r.o. - Televizní společnost

Naše firma zahrnuje poskytování celé škály reklamních činností. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Specializujeme se na různé marketingové služby. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Výhodou námi nabízeného vysílání je větší programová nabídka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PODA a.s.

Naší prioritou je agenturní činnost v oblasti kultury a umění. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Specializujeme se na různé mediální služby. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká televize, televizní studio Ostrava

Naše firma vám ušetří čas i peníze při realizaci reklamní činnosti. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Zajišťujeme doprovodné služby včetně teletextu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Kadlec - Kotva KA

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Našim televizním vysíláním vás jistě příjemně překvapíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Beskyd, s.r.o.

Poskytujeme technické zajištění na profesionální úrovni. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství. Naše vysílání má kvalitní zvuk i obraz. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše instruktážní videokazety se zaměřují na široký okruh uživatelů. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zonemedia Czech, s.r.o.

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku