Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Zlínský kraj)

Televizní společnosti Zlínský kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Vsetín, Zlín

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TV Beskyd, s.r.o.

Poskytujeme technické zajištění na profesionální úrovni. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství. Naše vysílání má kvalitní zvuk i obraz. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše instruktážní videokazety se zaměřují na široký okruh uživatelů. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTA Zlín, s.r.o. - Televizní společnosti

Postaráme se o propagaci vaší firmy, ať už se věnujete jakémukoli oboru. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet. Ochotně vytvoříme virtuální prohlídku i pro vaši firmu. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NTV cable, s.r.o. - Televizní společnosti

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Vaši celofiremní party uspořádáme v neformálním prostředí. Námi poskytované zpravodajství je aktuálním souhrnem právě probíhajících událostí. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku