Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Ústecký kraj)

Televizní společnosti Ústecký kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Ústí nad Labem

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regionální televize Dakr, s.r.o.

Zajištění záznamové činnosti v naší firmě realizujeme pomocí zkušených pracovníků. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Náš zkušený tým pro vás denně připravuje aktuální zpravodajství a informační servis. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Lyra, s.r.o.

Naše firma slibuje skvělou reklamní činnost, díky které se stanete viditelnějšími. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. Pokud si s něčím nevíte rady, všechny potřebné informace najdete na našich instruktážních videokazetách. S naší profesionální virtuální prohlídkou budete spokojeni. Naším oborem je i pořizování časosběrných snímků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VTV Cable tv3 Czech Life Network

Naše firma realizuje technické zajištění pomocí vlastních vyškolených pracovníků. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Naše vysílání má velký dosah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roudnická televizní, s.r.o.

Naše firma se postará o propagaci, díky které budete známí široko daleko. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše instruktážní videokazety obsahují spousty dobrých rad. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni. Díky našim časosběrným snímkům můžete sledovat tok času..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slamont Štětí, spol. s r.o.

Velkým koníčkem naší firmy je záznamová činnost. Mezi naše služby patří také zpracování mediálních kampaní. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Kadaň, a.s.

Zabýváme se agenturní a pořadatelskou činností v oblasti kultury. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Prodáváme instruktážní videokazety s filmy naší výroby. Můžeme váš televizní program doplnit o skryté titulky. Díky nám budete mít možnost sledovat vysílání nebo jeho vybranou část v dostatečném rozsahu a kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Heindl - televizní studio

Mezi jednu z nejvyhledávanějších služeb naší firmy patří reklamní činnost. Mezi naše služby patří komunikace s médii. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Naše televizní studio se zaměřuje na různou tvorbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Klášterec nad Ohří, spol. s r.o.

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inospol, spol. s r.o.

Naše firma se postará o propagaci, díky které budete známí široko daleko. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Mezi naše služby patří komunikace s médii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reckord - televizní společnost, s.r.o.

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku