Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Středočeský kraj)

Televizní společnosti Středočeský kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vladimír Havel - Televizní společnosti

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše reportáže jsou věčné, detailní a objektivní. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky. Díky našim časosběrným snímkům můžete sledovat tok času..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Algol komunikace, spol. s r.o.

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Naše instruktážní videokazety se soustřeďují na široký okruh uživatelů. Obraťte se na nás, pokud hledáte zpracovatele profesionálních virtuálních prohlídek. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boleslavská televize, s.r.o.

Naše firma realizuje technické zajištění pomocí vlastních vyškolených pracovníků. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit virtuální prohlídku vašeho podniku, kterou pak umístíte na svoje webovky. Pokud chcete pořídit časosběrný snímek a nemáte na to potřebnou trpělivost, svěřte ten úkol nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nataša Pštrossová, Videostudio Fonka

Naše firma provozuje agenturní činnost, při které pomáhá umělcům různého zaměření. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Pracujeme také na rozvoji vysílání. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATS Rakovník, spol. s r.o.

Vedeme záznamovou činnost v oblasti mediálních služeb. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohuslav Kučera

V naší firmě poskytujeme agenturní činnost a doufáme, že se staneme se vaším partnerem při řešení vašich reklamních kampaní. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jiří Benátčan Beny TV

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Chleboun - Televizní společnosti

Naše firma se zabývá agenturní činností, a proto vám rádi pomůžeme při plánování vaší akce. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Port, s.r.o.

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Poskytujeme služby v oblasti médií. Pokud spolu rádi trávíte čas i mimo kanceláře, námi pořádanou party pro celou firmu, si jistě užijete také. Pokud máte nějaký námět pro natočení reportáže, kontaktujte nás. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku