Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Plzeňský kraj)

Televizní společnosti Plzeňský kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Klatovy, Plzeň-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Antény 2H+B, spol. s r.o.

Naše firma bedlivě sleduje všechny trendy v oblasti technického zajištění. Mezi naše služby patří komunikace s médii. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Nabízíme pronájem netradičních prostor nejen pro konání svateb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TPMC, s.r.o. - Televizní společnost

Naše firma zahrnuje poskytování celé škály reklamních činností. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Specializujeme se na různé marketingové služby. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Výhodou námi nabízeného vysílání je větší programová nabídka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zak TV, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Pokud budete sledovat novinky z našeho zpravodajství, budete vždy v obraze. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Pokud byste se na internetu rádi pochlubili úspěchy své práce, naše virtuální prohlídky vám to umožní. Naším oborem je i pořizování časosběrných snímků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATS - Plzeň, s.r.o.

Naše firma nabízí mediální služby včetně technického zajištění akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TPMC, s.r.o.

Naše firma realizuje reklamní činnost. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Nabízíme pronájem netradičních prostor nejen pro konání svateb. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku