Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Pardubický kraj)

Televizní společnosti Pardubický kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Catering Pardubice, s.r.o.

Naše firma zařídí dokonalé technické zajištění jakékoli akce. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Pokud spolu rádi trávíte čas i mimo kanceláře, námi pořádanou party pro celou firmu, si jistě užijete také. Díky našemu dopravnímu zpravodajství se na cestách můžete vyhnout všem nepříjemnostem. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Horák Comercs

Naše firma se zabývá managementem a agenturní činností. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Postaráme se o bezpečnost vaší akce. Specializujeme se na různé marketingové služby. Na všechny vaše otázky ohledně situace ve světě vám odpoví naše zpravodajství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AnSat - TKR, s.r.o.

Naše firma se zaměřuje na netradiční reklamní činnost. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Ústí nad Orlicí, spol. s r.o.

Naše firma se neustále rozvíjí a díky tomu poskytuje neustále lepší služby v oblasti agenturní činnosti. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Vaši celofiremní party uspořádáme v neformálním prostředí. Díky nám můžete sledovat televizní vysílání třeba přes svůj tablet. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize CZ, s.r.o.

Specializujeme se na různorodou agenturní činnost. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Nabízíme pronájem a půjčování věcí movitých. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OIK TV, s.r.o.

Dovolte nám, abychom vám mohli nabídnout pomoc s reklamní činností. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Naše mediální služby se postarají o propagaci vašeho festivalu. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin. Díky našim skrytým titulků již nepřijdete o nic z děje probíhajícího na obrazovce. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku