Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Olomoucký kraj)

Televizní společnosti Olomoucký kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Jeseník, Olomouc, Přerov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kabelová televize Jeseník, spol. s r.o.

Naše firma provádí technické zajištění pomocí nejmodernější techniky. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Výhodou námi nabízeného vysílání je větší programová nabídka. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Naše instruktážní videokazety obsahují spousty dobrých rad. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZZIP, s.r.o.

Naše firma provozuje agenturní činnost, při které pomáhá umělcům různého zaměření. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. Naše vysílání má velký dosah. Nabízíme vám možnost skrytých titulků pro váš film či dokument. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit virtuální prohlídku vašeho podniku, kterou pak umístíte na svoje webovky. Při pořizování časosběrných snímků natáčíme jeden předmět, místo nebo činnost ve dlouhém časovém úseku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Forcom NET, s.r.o.

Naše agentura s vámi probere možnosti propagace, která je důležitá pro další vývoj vaší firmy. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FCA Moravia, s.r.o.

Naše firma poskytuje záznamovou činnost, která je samozřejmou součástí našich služeb. Všechny naše prostory si můžete také pronajmout. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Morava, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Náš zkušený tým pro vás denně připravuje aktuální zpravodajství a informační servis. Pracujeme také na rozvoji vysílání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Přerov, a.s.

Naše firma realizuje reklamní činnost. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Na party pro celou vaši firmu, kterou uspořádáme, můžete poznat, že vaši kolegové nejsou jen nudní patroni z kanceláře. Výhodou námi nabízeného vysílání je větší programová nabídka. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gate Television, s.r.o.

Naše firma zařídí dokonalé technické zajištění jakékoli akce. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Nabízíme také profesionální 3D animace pro reklamní a filmové účely. Vylepšete si svou běžnou denní rutinu díky našim poutavým reportážím. Nabízíme vám možnost skrytých titulků pro váš film či dokument. Naše instruktážní videokazety se zaměřují na široký okruh uživatelů. Tyto virtuální prohlídky vám uložíme na naše servery. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku