Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Moravskoslezský kraj)

Televizní společnosti Moravskoslezský kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Frýdek-Místek, Nový Jičín, Ostrava-město

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Talent Invest, spol. s r.o.

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Třinec, spol. s r.o.

Pomůžeme vám s propagací ke zviditelnění vaší firmy. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městské kulturní středisko Studénka

Naše firma považuje reklamní činnost za hračku, se kterou si snadno poradí. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. U nás je při poskytování mediálních služeb doprava na místo určení samozřejmostí. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit virtuální prohlídku vašeho podniku, kterou pak umístíte na svoje webovky. Při prezentaci zboží můžete využít i naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Irena Nedomová

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Profesionální virtuální prohlídka od naší společnosti vám zajistí zvýšení prodejů. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Local TV Plus, spol. s r.o.

Naše firma si poradí s reklamní činností místo vás. Zajistíme báječnou party pro celou vaši firmu. Při psaní skrytých titulků se snažíme o to, aby jejich čtení nebylo zdlouhavé a aby zároveň obsahovaly všechny podstatné informace. Mezi naše další aktivity patří půjčování instruktážních videokazet s radami všeho druhu. Nabízíme výrobu virtuální prohlídky na vaše webové stránky. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Kopřivnice, s.r.o.

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Nabízíme doprovodný program na kulturní i firemní akce. Objednejte si celofiremní party a vše ostatní nechejte na nás. Naše vysílání má velký dosah. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Připravíme virtuální prohlídky vaší firmy a dáme je na váš web. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IFK - regionální televize

Součástí našeho působení je agenturní činnost. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nemáte-li vlastní vybavení, můžete si ho pronajmout od nás. Naše redakce zpravodajství vám denně přináší pravidelné zpravodajské relace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká televize, televizní studio Ostrava

Naše firma vám ušetří čas i peníze při realizaci reklamní činnosti. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Zajišťujeme doprovodné služby včetně teletextu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FABEX MEDIA, s.r.o.

Naše firma dovede zajistit účinnou propagaci. Naše celofiremní party se vám tak zalíbí, že se ve vaší firmě stanou pravidelným rituálem. V žádném případě si nenechte ujít naše zpravodajství. Díky našemu vysílání můžete sledovat více věcí najednou. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Telepace, s.r.o.

V naší firmě se reklamní činností zabývají kreativní pracovníci. Specializujeme se na různé marketingové služby. Nabízíme možnost pronájmu záznamové techniky. Pomůžeme vám s propagací vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku