Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Liberecký kraj)

Televizní společnosti Liberecký kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Česká Lípa, Liberec

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Mimoňská komunální, a.s.

Naše firma vám ušetří čas i peníze při realizaci reklamní činnosti. Nemáte-li vlastní vybavení, můžete si ho pronajmout od nás. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Díky našim časosběrným snímkům můžete sledovat tok času. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Poskytujeme lidem aktuální zpravodajství na témata z různých oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Revi, s.r.o.- Televizní společnost

Vedeme záznamovou činnost v oblasti mediálních služeb. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Nabízíme svým klientům možnost sledovat televizní vysílání přes internet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nisa TV, s.r.o. - Televizní společnost

Naše firma se zabývá záznamovou činností v mediálních službách. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Zajišťujeme veškeré mediální služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Genus TV, a.s. - Televizní společnost

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Poskytujeme kompletní služby v mediálním oboru. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. I při natáčení se dá bydlet ve slušném prostředí, když si necháte zajistit ubytování od nás. Buďte stále v obraze zásluhou našeho aktuálního zpravodajství. Našim televizním vysíláním vás jistě příjemně překvapíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Terra TV, s.r.o.- Televizní společnost

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Námi zpracované virtuální prohlídky slouží jako účinný marketingový nástroj pro prezentaci vašich podniků. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku