Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Královéhradecký kraj)

Televizní společnosti Královéhradecký kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Hradec Králové, Náchod, Trutnov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Videoklub a kino Žacléř

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Jsme schopni natočit také hudební videoklip. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Naše pozemní digitální vysílání je ideální pro všechny typy diváků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabelová televize Trutnov, s.r.o.

Naše firma si poradí i s velkou výzvou v oblasti propagace. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Pro zachycení každého okamžiku vám nabízíme časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sater, v.o.s.

Naše firma pro vás zajistí záznamovou činnost. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Bíla - TIRIS

Naše firma provádí záznamovou činnost, při které zachytí i nevídané věci. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Naše celofiremní party se vám tak zalíbí, že se ve vaší firmě stanou pravidelným rituálem. Náš tým umí navrhnout a vytvořit širokou škálu vizuálních a audiovizuálních produktů, včetně animace. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. Naše instruktážní videokazety vám pomohou v jakékoli situaci. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Náchod, s.r.o.

Postaráme se o výbornou propagaci vaší firmy. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Naše pozemní digitální vysílání je ideální pro všechny typy diváků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku