Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Kraj Vysočina)

Televizní společnosti Kraj Vysočina

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Pelhřimov, Třebíč

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Amigi Consulting, s.r.o.

Naše firma se postará o kompletní technické zajištění k jakékoli příležitosti. Postaráme se o bezpečnost vaší akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Součástí našich služeb je zejména pronájem reklamních ploch. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku. Každý střih ve videoklipu je promyšlený a není zanedbán ani v případech delších videoklipů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mame Moravské Budějovice, s.r.o.

Naše firma navrhuje technické zajištění dle přání zákazníka. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku