Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Karlovarský kraj)

Televizní společnosti Karlovarský kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Bohumil Chlad - T.V. Sat

Nabízíme agenturní činnost v kultuře a umění. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění. Profesionální virtuální prohlídka od naší společnosti vám zajistí zvýšení prodejů. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Zabýváme se natáčením v televizním studiu. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Naše vysílání je rozšířeno i do odlehlých končin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Catr, spol. s r.o.

Hlavní náplní naší firmy je agenturní činnost v kultuře a v podobných oborech. Mezi naše služby patří také zpracování mediálních kampaní. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. O naše skryté titulky se starají odborníci na češtinu a díky tomu titulky neobsahují žádné hrubky. Mezi naše další aktivity patří půjčování instruktážních videokazet s radami všeho druhu. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Při prezentaci zboží můžete využít i naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kabel Ostrov, s.r.o.

Hlavní disciplínou naší firmy je záznamová činnost. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Naše vysílání má velký dosah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Vřídlo, s.r.o.

Naše firma slibuje perfektní výsledky v oboru reklamní činnosti. Naše služby mají široký rozsah. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Story, s.r.o.

Naše firma se vyzná v různých možnostech na propagaci vlašich výrobků nebo služeb. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV pro, s.r.o.

Hlavní prioritou naší firmy je záznamová činnost. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Západočeská kabelová televize, s.r.o.

Naše firma vám pomůže s nejlepším technickým zajištěním. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku