Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Jihomoravský kraj)

Televizní společnosti Jihomoravský kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Vyškov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Popelka - Televizní společnosti

Naše firma se postará o propagaci, díky které budete známí široko daleko. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. K pronájmu je také naše střihové studio. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Vše natáčíme v plně vybaveném televizním studiu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Axel Rembrandts Television, s.r.o.

Naše firma si poradí i s obtížnějším technickým zajištěním. Pomůžeme vám s výběrem prostor pro celofiremní party. Naše skryté titulky vám umožňují číst text používaný ve zvukové stopě videa, televizního pořadu nebo filmu. Přinášíme nový moderní způsob, jak vašim blízkým udělat radost a to ve formě zábavného videoklipu. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Město Hustopeče

V naší firmě vám ochotně poradíme s propagací vašich výrobků. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná. K našim službám patří natáčení pomocí dronů, které slibuje skvělé záběry. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek. Námi zpracované virtuální prohlídky slouží jako účinný marketingový nástroj pro prezentaci vašich podniků. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alexandr Novák, TV

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Zajišťujeme reklamní a marketingové služby v oblasti médií. Všechny naše prostory si můžete také pronajmout. Vaše sportovní akce může být s naší pomocí nejzajímavější akcí roku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká televize TS Brno

Naše firma považuje reklamní činnost za hračku, se kterou si snadno poradí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas. S naší profesionální virtuální prohlídkou budete spokojeni. S našimi instruktážními videokazetami se zaměřujeme na široký okruh uživatelů. Při psaní skrytých titulků se snažíme o to, aby jejich čtení nebylo zdlouhavé a aby zároveň obsahovaly všechny podstatné informace. Mezi nejstarší námi nabízené služby patří samozřejmě teletext. Nabízíme vám naše vysílání se zajímavými programy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PODA a.s.

Naší prioritou je agenturní činnost v oblasti kultury a umění. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Specializujeme se na různé mediální služby. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fatem - TV, a.s.

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nemáte-li vlastní vybavení, můžete si ho pronajmout od nás. Naše zpravodajství všem poskytuje užitečné informace. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravská televize

Naše firma se vyzná v různých možnostech na propagaci vlašich výrobků nebo služeb. Zajistíme, aby se o vaší akci mluvilo ještě dlouho po jejím proběhnutí. Kromě pronájmu ploch k umístění reklamy zajišťujeme také další související služby. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Konference patří k našim tradičním a velmi úspěšným aktivitám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ager, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá různými způsoby zaznamenávání činností. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Zajistíme vaší akci reklamu potřebnou k jejímu zviditelnění. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Brno, s.r.o.

Naše firma se neustále rozvíjí a díky tomu poskytuje neustále lepší služby v oblasti agenturní činnosti. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Pokus sháníte prostory k natáčení filmu, můžete si je pronajmout u nás. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku