Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Jihočeský kraj)

Televizní společnosti Jihočeský kraj

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: České Budějovice, Prachatice

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Katel, spol. s r.o.

Naše firma vám pomůže vylepšit vaši reklamu a propagaci. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. Pro vaši celofiremní party můžeme zajistit také dobré jídlo. Jsme ochotni pronajaté vybavení dopravit na místo natáčení. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Tyto virtuální prohlídky vám uložíme na naše servery. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Metropol Production, spol. s r.o.

Naše firma pro vás zajistí záznamovou činnost. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Vyrábíme instruktážní videokazety s filmy s různou tématikou. Vaše prostory nafotíme a dále zpracujeme do virtuální prohlídky. Ovládáme velké usilí i vytrvalost a díky tomu můžeme fotit časosběrné snímky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV Gimi, a.s.

Jsme zprostředkovatelé agenturní činnosti. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Naše skryté titulky kopírují zvukovou verzi dialogu. Naše instruktážní videokazety se soustřeďují na široký okruh uživatelů. Pokud máte zájem o vytvoření virtuální prohlídky pro vaše stránky, neváhejte a kontaktujte nás. Díky našim časosběrným snímkům nepřijdete ani o sebemenší změnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RTA Jižní Čechy, s.r.o.

Naše firma provádí technické zajištění pomocí nejmodernější techniky. K pronájmu je také naše střihové studio. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TV SC PLUS, s.r.o.

Naše firma provádí technické zajištění pomocí nejmodernější techniky. Každoroční námi pořádané celofiremní party jsou vždy dlouho očekávanou akcí, jak na straně pořadatelů tak na straně účastníků. Poskytujeme rychlé, přesné a hlavně nezávislé zpravodajství. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Díky našim virtuálním prohlídkám umožníte svým zákazníkům vidět chod firmy i bez jejich osobní návštěvy. Pomocí časosběrných snímků dokážeme zastavit čas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Lubomír Pichler - Televizní společnost

Zajištění záznamové činnosti v naší firmě realizujeme pomocí zkušených pracovníků. Nabízíme pořadatelům akcí spolupráci ve formě mediálního partnerství. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video. Pokud byste se na internetu rádi pochlubili úspěchy své práce, naše virtuální prohlídky vám to umožní. Vzdělávejte se pomocí našich instruktážních videokazet. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Našim televizním vysíláním vás jistě příjemně překvapíme. Naše zvuková technika vám umožní vychutnat si hudbu v každém koutě sálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku