Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Hlavní město Praha)

Televizní společnosti Hlavní město Praha

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TVNET, s.r.o.

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Všechny naše prostory si můžete také pronajmout. Pokud si objednáte naše služby, dokážeme vás zviditelnit. Postaráme se o bezpečnost vaší akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Self Group, s.r.o.

Naše firma si poradí s reklamní činností místo vás. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Zajistíme báječnou party pro celou vaši firmu. Skryté titulky píšeme jako verzi filmového dialogu. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Umíme vytvořit časosběrný snímek pomocí sekvence fotografií..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cable TV Praha

Naše firma si poradí i s neočekávanou situací při vykonávání reklamní činnosti. Poskytujeme služby kompletního mediálního a propagačního zabezpečení různých akcí. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek. Vypracujeme profesionální virtuální prohlídku, ze které budete nadšeni. U nás si můžete zakoupit instruktážní videokazety různého zaměření. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konsat, s.r.o.

Mezi služby poskytované naší firmou patří záznamová činnost. Zajistíme báječnou party pro celou vaši firmu. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku. V dnešní době by v žádném programu neměly chybět skryté titulky a my vám je rádi zajistíme. Soustřeďujeme se s našimi instruktážními videokazetami na široký okruh uživatelů. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Z pořízených snímků pro vás můžeme vytvořit časosběrné video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FTV Prima, spol. s r.o.

Jsme firma, která obstará kompletní agenturní činnost. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Užijte si vaši akci bez starostí, starosti přenechte na nás. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. Námi natočené reportáže se pak dostanou do vysílání. Díky našim skrytým titulkům bude váš film dostupný pro více diváků. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Obraťte se na nás, pokud hledáte zpracovatele profesionálních virtuálních prohlídek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Genius Media, s.r.o.

Naše firma zahrnuje poskytování celé škály reklamních činností. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Udělejte obrovskou celofiremní party s naší pomocí. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Umožněte svým zákazníkům virtuální prohlídku své firmy díky naší službě. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aspera TV, s.r.o.

Naše firma se postará o propagaci, díky které budete známí široko daleko. Pomůžeme vám s přípravou vaší akce. Specializujeme se na různé marketingové služby. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GLOBAL INSPIRATION, s.r.o.

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Zajistíme pro vás kdekoliv pod širým nebem perfektní celofiremní party. Při psaní skrytých titulků se snažíme o to, aby jejich čtení nebylo zdlouhavé a aby zároveň obsahovaly všechny podstatné informace. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká televize

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Zajišťujeme veškeré mediální služby. Díky našim časosběrným snímkům uvidíte, jak se věci kolem nás mění. Nabízíme profesionální virtuální prohlídky nejvyšší kvality, optimalizované pro různé typy přijímačů. Naše instruktážní videokazety se soustřeďují na široký okruh uživatelů. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Mezi doplňkové služby našeho vysílání patří také teletext. Umožníme vám přijímat televizní vysílání kdykoli a kdekoli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARD - Studio Prag

Naše firma vám navrhne možnosti propagace vaší firmy tak, aby měla dopad na velký okruh lidí. Pronajímáme reklamní plochy na sloupech a stožárech osvětlení. Nabízíme široké portfolium marketingových služeb. Vaše akce bude díky nám nezapomenutelná. Naše služba vám zajistí sledování programu od začátku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku