Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Mediální služby > Televizní společnosti (Hlavní město Praha)

Televizní společnosti Hlavní město Praha

Díky nám nemusíte hledat po všech čertech. Stačí se podívat do našich seznamů a máte vše, co potřebujete. Náš seznam firem, které se zabývají oblastí Televizní společnosti, je vám k dispozici.

Televizní společnosti v okresech: Praha

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Barrandov Televizní Studio, a.s.

Naše firma se zabývá různými způsoby zaznamenávání činností. Pomůžeme vám s propagací vaší akce. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Nabízíme také profesionální 3D animace pro reklamní a filmové účely. Díky našim skrytým titulkům mohou pořad sledovat i sluchově znevýhodnění diváci. Všechny naše instruktážní videokazety obsahují profesionální materiály. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Každý detail vám zachytí naše časosběrné snímky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanice O, a.s.

Naše firma se orientuje ve všech odvětvích reklamní činnosti. Na vaší akci se postaráme také o moderátorské služby. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Naše skryté titulky jsou určené také lidem, kteří se dívají na televizi v hlučném prostředí, kde je zvuk špatně slyšet. Kromě dlouhých videí natáčíme také krátké videoklipy. Naše instruktážní videokazety jsou určeny každému, kdo se chce vzdělávat. Ukažte svůj obchod zákazníkům přímo na vašem webu díky našim virtuálním prohlídkám. Naše časosběrné snímky vynikají nad obvyklé krajinkářské kýče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální televize CZ s.r.o.

V naší firmě poskytujeme agenturní činnost a doufáme, že se staneme se vaším partnerem při řešení vašich reklamních kampaní. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. U všech našich poskytovaných služeb se snažíme o originalitu. S podrobnostmi ohledně možnosti dopravy se obraťte na nás, rádi vám je poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká nezávislá televizní společnost, spol. s r.o.

Nepodceňujte propagaci a přijďte se poradit do naší firmy. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni. Jsme schopni zajistit kompletní servis společenských akcí. Jsme připraveni zprostředkovat vám i pronájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zonemedia Czech, s.r.o.

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Vaše akce se s naší pomocí stane nezapomenutelnou událostí roku. Všem, kteří využívají naše služby, slibujeme spokojenost. Nabízíme pronájem prostor pro pořádání kulturních a společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bloomberg L. P. Czech Republic branch, organizační složka

Naše firma se zabývá agenturní činností v oblasti fotografování a grafiky. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. Pronajměte si u nás prostory k pořádání různých akcí. Pokud si nás objednáte k zajištění mediálních služeb, budete jistě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Easy TV, s.r.o.

Naše firma realizuje technické zajištění pomocí vlastních vyškolených pracovníků. Naše služby mají široký rozsah. Zorganizujeme vaši celofiremní party, na které se všichni mohou chovat uvolněněji než v práci. Vaše televizní pořady opatříme skrytými titulky. Vyrábíme instruktážní videokazety s naučnými filmy nejen pro školství. Nabízíme vám také naše zkušenosti s výrobou virtuálních prohlídek. Pokud po nějakou dobu natáčíme video, které pak pustíme zrychleně, vytvoříme z něj časosběrný snímek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Film +

Naše firma se zabývá managementem a agenturní činností. Díky našim celofiremním party můžete zjistit, že jsou vaši kolegové zábavnější, než jste si dosud mysleli. Než se rozhodnete pro námi poskytované vysílání, ověřte si, zda je ve vašem okolí vysílač. Naše skryté titulky především umožní užít si program i lidem se zdravotním handicapem. Naše instruktážní videokazety podrobně ukazují, jak postupovat při řešení daného problému. Nechte si vypracovat profesionální virtuální prohlídku od naší společnosti. Díky našim časosběrným snímkům získáte fascinující video..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Heřman - Televizní společnosti

Naše firma poskytuje profesionální služby v oblasti agenturní činnosti. Kromě galavečerů organizujeme také menší akce. Nabízíme grafické a reklamní služby v oblasti firemní propagace. U nás si můžete pronajmout také různé dekorace bez kterých se žádný film neobejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

F.C.A., a.s.

Naše firma vám pomůže s propagací vašich výrobků. Uspořádáme pro vás celofiremní party, na které si s kýmkoliv můžete popovídat o pracovních i nepracovních věcech. Rádi vám k filmu vytvoříme skryté titulky. Každá naše další vytvořená instruktážní videokazeta je mnohem lepší než předešlá. Obraťte se na nás, pokud hledáte zpracovatele profesionálních virtuálních prohlídek. Pomocí našich časosběrných snímků se dostanete do světa něčeho úžasného a fascinujícího..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku