Nepřehlédněte
Firmy > Služby a řemesla > Telekomunikace

Telekomunikace

Cílem naší společnosti je, prostřednictvím vytvořeného seznamu, doporučit klientům spolehlivé a osvědčené odborníky, kteří se úspěšně zabývají problematikou spojenou s oblastí Telekomunikace.

 

Tipy: Připojení k internetu, Mobilní telefony, ústředna, Telekomunikační technika, Počítačová síť, Průmyslová televize

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SABOL s.r.o. - Antény, Satelity, EZS, IT Jablonec nad Nisou

Naše firma zajišťuje připojení k internetu. Jsme společnost, která prodává výpočetní techniku. Oslovte nás ohledně provedení montáže telekomunikačních zařízení. Pro naše zákazníky jsme připravili cenově výhodnou nabídku rychlého připojení k internetu. Přijďte si k nám vybrat svůj nový zabezpečovací systém. Nabízíme komplexní služby v oblasti počítačových sítí. Nabízíme router pro pokrytí domácnosti, kanceláří i dalších prostor signálem Wi-Fi. Prohlédněte si naše kvalitní a praktické magnetické karty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D & S engineering, spol. s r.o.

Obraťte se na naši firmu v oblasti hardware. Nabízíme odborné IT služby. Náš velkoobchod nabízí širokou škálu telekomunikačního zařízení. Zaměřením naší firmy je výpočetní technika. Poskytneme vám také provedení montáže telekomunikačních zařízení. Nabízíme provedení elektroinstalace od dokumentace až po vlastní montáž..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AURIGA

Zaměřujeme se na připojení k internetu. Z naší nabídce služeb si můžete vybrat také spolehlivý servis rádií všech značek. Zajistíme vám také implementaci elektronické ústředny s možností napojení na váš stávající systém. Umíme Vám doporučit nejvhodnější řešení v oblasti strukturovaných kabeláží. Nabízíme velké množství autoalarmů pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radoslav Lokvenc

Jsme firma, která se specializuje na připojení k internetu. Navrhneme vám optimální telekomunikační řešení včetně kvalitní ústředny. Možnost montáže telekomunikačních zařízení je součástí naší nabídky. Vyberte si u nás nový telefon za výhodné ceny. Přijďte si k nám vybrat tu nejvhodnější telekomunikační techniku. Dodáváme služby v oboru elektroinstalací v nejvyšší kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SUM, s.r.o.

Jsme specialisté na telekomunikační zařízení. Navštivte náš velkoobchod s telekomunikačním zbožím. Specializujeme se na poskytování výpočetní techniky. Poskytujeme instalaci komunikačních systémů. Poskytujeme také možnost montáže telekomunikačních zařízení. Obstaráme odbornou montáž v oblasti elektroinstalačních prací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JAS, KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY, s. r. o.

Specializací naší společnosti jsou hardwary. Zavítejte do našeho maloobchodu. V našem telekomunikačním velkoobchodě vás rádi přivítáme. Nabízíme vám širokou škálu telekomunikačních služeb pro údržbu ústředen. Přicházíme s nabídkou praktických rozhlasů pro každého. Nabízíme vám provedení montáže telekomunikačních zařízení. Nabídneme vám spolehlivou telekomunikační techniku za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Žižka

Poskytujeme služby týkající se softwarů. Náš maloobchod vám nabídne potřebné telekomunikační zařízení. Navštivte náš velkoobchod s telekomunikačním zbožím. Jsme společnost, která prodává výpočetní techniku. Naším zaměřením je poskytování IT služeb. Zajišťujeme komunikační systémy. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti telekomunikačních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Fryc

Naše firma se specializuje na telekomunikační softwary. Naše společnost je odborníkem na telekomunikační zařízení. Zaměřujeme se na vedení maloobchodu s telekomunikacemi. Zboží v našem velkoobchodu vám je k dispozici. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oblasti telekomunikačních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vodafone Czech Republic a.s.

Specializací naší společnosti je připojení k internetu. Rádi vás uvítáme v našem maloobchodě. Naším zaměřením je poskytování IT služeb. Specializujeme se také na poskytování telekomunikačních služeb pro mobilní telefony. Přijďte si k nám vybrat nový telefon dle svých představ. Využijte u nás možnosti odborného poradenství v oblasti telekomunikačních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

URP, s.r.o.

Naše firma se specializuje na telekomunikační softwary. Se zbožím z našeho velkoobchodu telekomunikací budete jistě spokojeni. Naše firma se zaměřuje na komunikační systém. Zajistíme vám veškeré služby v oblasti telekomunikací a mobilních telefonů. Přijďte si k nám vybrat nový telefon dle svých představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku