Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Telekomunikace

Telekomunikace

Cílem naší společnosti je, prostřednictvím vytvořeného seznamu, doporučit klientům spolehlivé a osvědčené odborníky, kteří se úspěšně zabývají problematikou spojenou s oblastí Telekomunikace.

 

Tipy: Připojení k internetu, Mobilní telefony, ústředna, Telekomunikační technika, Počítačová síť, Průmyslová televize

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

CETERIS s.r.o.

Naše společnost dodává telekomunikační hardware. Zaměřujeme se na software v oblasti telekomunikací. Pro své zákazníky máme připraveny i magnetické karty. Váš nový telefon u nás pořídíte výhodně. Z aktuální nabídky tarifů vám pomůžeme najít nejlepší řešení. Jsme také dodavatelé routerů nezbytných pro připojení k internetu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Türk Telekom International CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje telekomunikační softwary. Naše firma zajišťuje různé IT služby. Zboží v našem velkoobchodu vám je k dispozici. Jsme specialisté na komunikační systémy. Prodáváme různé druhy výpočetní techniky. Naše firma vede maloobchod s telekomunikačním zbožím. Nabízíme vám možnost výhodných služeb mobilního operátora..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COMMTEL CZ, a.s.

Prodáváme různá telekomunikační zařízení. Poskytujeme instalaci komunikačních systémů. Rádi vás přivítáme v našem maloobchodě s telekomunikačním zbožím. Využijte také možnosti provedení montáže telekomunikačních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Klesa

Prodáváme různá telekomunikační zařízení. Nabízíme odborné IT služby. Jsme společnost, která nabízí služby v oblasti komunikačních systémů. Rádi vás uvítáme v našem maloobchodě. Zajišťujeme různou výpočetní techniku. Poskytujeme také možnost montáže telekomunikačních zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WESTEL spol. s r.o.

Jsme odborníkem na telekomunikační zařízení. Zboží v našem velkoobchodu vám je k dispozici. Vyzkoušejte širokou nabídku telekomunikačního zboží v našem maloobchodě. Specializujeme se na poskytování IT služeb. Prodáváme různé druhy výpočetní techniky. Naše společnost se zabývá komunikačními systémy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štefan Olej

Prodáváme různá telekomunikační zařízení. Specializací naší firmy jsou komunikační systémy. Vyzkoušejte naše služby zaměřené na výpočetní techniku. Se zbožím z našeho velkoobchodu telekomunikací budete jistě spokojeni. Svým klientům nabízíme montáž telekomunikačních zařízení. Sjednejte si u nás koupi vašeho nového telefonu za výhodných podmínek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SHIFT s.r.o. Ostrava

Poskytujeme služby týkající se softwarů. Naše firma poskytuje služby v oblasti IT. Naši zkušení technici provádí systémy strukturovaných kabeláží. Nabízíme vkusný a praktický telefon i pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Best - Consultants, s. r. o.

Využijte nabídky naší firmy na hardwary. Nabízíme různé druhy výpočetní techniky. Poskytujeme kvalitní IT služby. Náš velkoobchod se zaměřuje na prodej telekomunikačního zboží. Poskytujeme také široký sortiment telekomunikačních služeb pro mobilní telefony. Využijte naší výhodné ceny a kupte si nový telefon..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T-Mobile Czech Republic a.s.

Zaměřením naší společnosti je telekomunikační zařízení. Jsme společnost, která prodává výpočetní techniku. Zaměřujeme se na vedení maloobchodu s telekomunikacemi. Se zbožím z našeho velkoobchodu telekomunikací budete jistě spokojeni. V našem prodejním sortimentu můžete zakoupit také horké novinky mobilních telefonů. Vyberte si u nás nový telefon za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

UNITEL v.o.s.

Nabízíme služby spojené se softwary. U nás si najdete kvalitní nový zabezpečovací systém. Vyberte si u nás telefon za výhodnou cenu. Možnost montáže telekomunikačních zařízení je součástí naší nabídky. Přijďte si vybrat z naší pestré nabídky rozhlasů. Potěšíme vás i dodávkou zařízení. Zadejte si zdarma poptávku a získejte ty nejnižší ceny strukturované kabeláže. Zabýváme se také prodejem spolehlivých síťových ústředen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku