Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Služby a řemesla > Telekomunikace

Telekomunikace

Cílem naší společnosti je, prostřednictvím vytvořeného seznamu, doporučit klientům spolehlivé a osvědčené odborníky, kteří se úspěšně zabývají problematikou spojenou s oblastí Telekomunikace.

 

Tipy: Připojení k internetu, Mobilní telefony, ústředna, Telekomunikační technika, Počítačová síť, Průmyslová televize

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Master Internet, s.r.o.

Věnujeme se softwarům. Náš maloobchod vám nabídne potřebné telekomunikační zařízení. Poskytujeme instalaci komunikačních systémů. Z nabídky našich IT služeb si jistě vyberete. Zajistíme vám také implementaci elektronické ústředny s možností napojení na váš stávající systém. Přijďte si vybrat z naší bohaté nabídky magnetických karet..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OVA!!!CLOUD.net, a.s.

Naše společnost dodává telekomunikační hardware. Jsme společnost, která prodává výpočetní techniku. Náš telekomunikační maloobchod nabízí různé zboží. Jsme společnost, která nabízí služby v oblasti komunikačních systémů. Přijďte nakoupit telekomunikační zboží do našeho velkoobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MULTITONE CZ spol. s r.o.

Specializací naší firmy jsou softwary. Naše firma se zaměřuje na komunikační systém. Náš maloobchod vám nabídne potřebné telekomunikační zařízení. Vyzkoušejte naše služby zaměřené na výpočetní techniku. Vyzkoušejte naši společnost na IT služby. Naše firma provozuje velkoobchod s telekomunikačním zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SUPTel, a.s.

Nabízíme různé softwary v oblasti telekomunikací. Jsme společnost, která nabízí služby v oblasti komunikačních systémů. Zaměřujeme se na vedení maloobchodu s telekomunikacemi. Zboží v našem velkoobchodu vám je k dispozici. Vyzkoušejte naše služby zaměřené na výpočetní techniku. Naši klienti u nás využívají také možnosti montáže telekomunikačních zařízení. Vyberte si u nás ten správný zabezpečovací systém..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DUHA - VP, spol. s r.o.

Jsme specialisté na telekomunikační zařízení. V rámci našeho maloobchodu najdete různé druhy telekomunikačního zboží. Jsme specialisté na komunikační systémy. Vyzkoušejte naši společnost na IT služby. Naše firma se zaměřuje na výpočetní techniku. Náš velkoobchod nabízí širokou škálu telekomunikačního zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurorim Consulting, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na hardwary. Naše společnost se zabývá poskytováním IT služeb. Různé telekomunikační zboží najdete i v našem velkoobchodě. Jsme firma, která se věnuje komunikačním systémům. Naše firma vede maloobchod s telekomunikačním zbožím. Poskytujeme služby spojené s výpočetní technikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Havlík - HP průmyslová elektronika

Naše společnost zajišťuje telekomunikační softwary. Neváhejte navštívit náš telekomunikační velkoobchod. V rámci našeho maloobchodu najdete různé druhy telekomunikačního zboží. Specializací naší firmy jsou komunikační systémy. Naše firma poskytuje služby v oblasti IT. Pomůžeme vám vybrat si tu nejvhodnější telekomunikační techniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fiber Services, a.s.

Jsme specialisté na telekomunikační zařízení. Jsme firma, která se věnuje IT službám. Jsme odborníky na komunikační systém. Náš telekomunikační maloobchod nabízí různé zboží. Naše společnost se věnuje výpočetní technice. Náš velkoobchod nabízí širokou škálu telekomunikačního zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GLOBE INVEST spol.s r.o.

Obraťte se na naši firmu v oblasti hardware. Poskytujeme také široký sortiment telekomunikačních služeb pro mobilní telefony. Zajistíme vám také implementaci elektronické ústředny s možností napojení na váš stávající systém. Oslovte nás ohledně provedení montáže telekomunikačních zařízení. Potřebujete-li nový telefon, rádi vám jej pomůžeme vybrat. Poradenství v oblasti telekomunikačních služeb je další z našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B-MOBIL

Specializací naší firmy jsou softwary. Zaměřením naší společnosti je poskytování komunikačních systémů. Provozujeme maloobchod s telekomunikacemi. Zajistíme vám veškeré služby v oblasti telekomunikací a mobilních telefonů. Výběr vašeho nového telefonu je pro nás hračka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku