Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Taxislužba Jana Sochorková

Se službami naši autodopravy není nic nemožné. Nadstandardní rychlost jednání nám je vždy vlastní. S naší přepravou dodáme zboží rychle a spolehlivě. Zakládáme si na kvalitě provedené práce, serióznosti a spokojenosti našich zákazníků. Kvalita činí zákazníky spokojenými. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s maximální ochotou. Pro stálé zákazníky naší taxi služby, máme připravenou řadu výhod..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taxislužba Martin Andrlík

Poskytování služeb spojených s autodopravou je jednou z hlavních činností naší firmy. Naším cílem je serióznost a vysoká profesionalita v přijatelných cenových relacích. Hlavně ochotu a úsměv najdete v naší dopravě a přepravě. Naše rychlost vás překvapí. Využijte naše spolehlivé taxi za nejlepší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Krúpa, přeprava osob

V oblasti autodopravy máme již mnoho zkušeností a stálých klientů. Klademe velký důraz na kvalitu. Dopravu a přepravu pro nás zajišťují profesionální řidiči se znalostmi a zkušenostmi. Rychlost je naše deviza. Jsme levná a rychlá taxi služba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Byrtusová, taxislužba

Provozujeme autodopravu za výhodné ceny a ve vysoké kvalitě. Máme odborné znalosti v oboru dopravy. Jsme skvělá firma na silniční dopravu. Nabízíme kvalitní dopravu a přepravu. Jsme levná a rychlá taxi služba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brno, Fly Sopres, spol. s r.o.

Zajišťujeme autodopravu a přepravu po celé České republice. Znalost oboru je pro nás důležitá. Zaručujeme vstřícné a seriozní jednání. Realizujeme silniční přepravu a dopravu včetně doprovodných služeb. V naší nabídce je spolehlivá taxi služba. Neváhejte využít naše služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Ambrozek, taxi služba

S naší autodopravou budete maximálně spokojení. Naši zákazníci mohou očekávat ochotné a vstřícné jednání. V oblasti silniční dopravy a přepravy máme bohaté zkušenosti. V poskytování našich služeb se zaměřujeme na rychlost. Reference našich zákazníků nás opravňují vám nabídnout vysokou kvalitu našich služeb. Zajišťujeme dopravní služby s důrazem na individuální přístup a serióznost. Naše taxi služby jsou maximálně spolehlivé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karol Andrš, taxi služba

Využijte u nás služeb v oblasti autodopravy. Využijte naší rychlosti v dopravě a přepravě. Naše jméno se snažíme postavit především na naší ochotě. Velmi důležitou hodnotou je pro nás serióznost. Každý klient je pro nás důležitý a zaslouží si kvalitu. Nabízíme taxi službu, přepravu s nejkratšími dojezdovými časy. Nechejte se vozit ve spolehlivém taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Touš, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní služby v rámci autodopravy. V dopravě si zakládáme na kvalitě. Klientům nabízíme služby silniční přepravy. Nabízíme rychlost našich služeb v oblasti dopravy a přepravy. Spolehněte se na naši znalost v oblasti dopravy a přepravy. Naše služby taxi dopravy a přepravy jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HALOTAXI, s.r.o.

Naše firma provozuje autodopravu již řadu let. Zajišťujeme kvalitní a rychlou autodopravu se zaměřením převážně na zákazníky. Klienti rádi využívají výhod spojených s objednávkou našich služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Objednejte si na odvoz naši taxi službu. Jsme nejlepší kurýrní služba na trhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oskar Hermann - taxislužba

Naše autodoprava vám nabízí jednorázovou i pravidelnou přepravu. Naší prioritou je spokojený zákazník, ochotně splníme jeho požadavky. Jsme experty na oblast silniční dopravy a přepravy. Naše společnost klade vysoký důraz na serioznost a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naše spolehlivé taxi služby si zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku