Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ivan Žďánský - Ertax

Staráme se o rychlou a spolehlivou autodopravu. Pokud hledáte kvalitu v oblasti dopravy a přepravy, využijte našich služeb. Rádi Vám poskytneme své odborné znalosti v oblasti dopravy a přepravy. Naše taxi služba Vás zaveze kamkoliv. Využijte naše taxi služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Mandík - Agentura Mona Lisa

Jsme autodopravou ke které se vrací spokojení zákazníci. Pracujeme s lidmi, kteří jsou maximálně znalí v oblasti dopravy. Seriozní přístup a jednání jsou pro nás samozřejmostí. Spolehněte se na to, že my vyřizujeme vaše požadavky opravdu rychle. Naši odborníci Vám zajistí služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Je jedničkou v kvalitě na trhu v oblasti dopravy a přepravě. Naši zákazníci si chválí naši ochotu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oskar Hermann - taxislužba

Naše autodoprava vám nabízí jednorázovou i pravidelnou přepravu. Naší prioritou je spokojený zákazník, ochotně splníme jeho požadavky. Jsme experty na oblast silniční dopravy a přepravy. Naše společnost klade vysoký důraz na serioznost a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Naše spolehlivé taxi služby si zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Hosa - taxislužba

Naše autodoprava je velmi spolehlivá. Jsme známí perfektní organizací dopravy a rychlou přepravou. Každému zákazníkovi zaručíme seriozní přístup. Taxi službu zajišťujeme nejmodernějšími vozy. Potřebujete-li spolehlivé taxi, kontaktujte náš dispečink.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taxi Praha, s.r.o.

Hlavní činností naší firmy je zajišťování autodopravy. Kvalitní doprava je konečně dostupná pro každého uživatele. Naše znalosti v oboru si oblíbilo mnoho zákazníků. Nabízíme vám své služby v oblasti silniční dopravy. Díky naší serióznosti jsme vyhledávaným dopravcem. V oblasti taxi služeb jsme odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Pavlát-taxislužba

Jsme zprostředkovatelé autodopravy. Ochotně vám poskytneme naše služby. Na první místo klademe znalost našeho personálu v oboru dopravy a přepravy. Kvalitní doprava za skvělou cenu. Zákazníci si oblíbili naše služby taxi a využívají je pravidelně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Votava-taxislužba

Naše autodopravní firma doveze vaši zásilku na místo určení bezpečně a spolehlivě. U nás najdete ochotný a vstřícný přístup. Zaměstnanci naší společnosti garantují rychlost dodání a současně i vysokou kvalitu nabízených služeb. Naše společnost důsledně dbá na osobní kvality a serioznost našeho personálu. Zabýváme se rychlou přepravou osob, taxi službou. Zákazníci si oblíbili naše služby taxi a využívají je pravidelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SEDOP TAXI PRAHA s.r.o.

Naše firma se zabývá autodopravou různého druhu. Naši odborníci Vám zajistí nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Naše společnost, která nabízí služby spojené s dopravou a přepravou, vybudovala profesionální tým zaměstnanců se znalostmi a zkušenostmi z oboru. Ochotně splníme vaše přání týkající se přepravy. V rámci našich služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy nabízíme příjemné ceny a spolehlivost. Potřebujete-li spolehlivé taxi, kontaktujte náš dispečink. Vyzkoušejte naši kurýrní službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

night Taxi Josef Jurda

Jsme profesionální společnost zabývající se autodopravou. Jsme silniční společnost s dlouholetou tradicí. Ochotně splníme vaše přání týkající se přepravy. Jsme firma, která Vás rychle přepraví na potřebné místo. V oblasti dopravy a přepravy nezná námi nabízená kvalita kompromisy. Zabýváme se provozem kvalitní taxi služby. Zařídíme pro Vás služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jindřich

Naše firma se zabývá profesionální autodopravou. Dopravu a přepravu poskytujeme v maximální kvalitě. Můžete se spolehnout na rychlost našich služeb v oblasti dopravy a přepravy. Naše služby v oblasti dopravy a přepravy děláme vždy s ochotou. Nabízíme vám seriozí jednání a poradenství v dopravě. Naše znalosti v oblasti dopravy a přepravy jistě oceníte. Přicházíme s nabídkou dopravy po silniční síti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku