Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PROFITAXI, spol.s r.o.

Autodopravu poskytuje přímo naše firma. Bez ochoty by naše služby nebyly stoprocenní. Snadno Vám zajistíme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. S naprosto seriózním jednáním u nás můžete vždy počítat. Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti dopravy a přepravy. Nejenom rychlost patří do naší nabídky. Vyzkoušejte také naše služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Jorda

S autodopravou naší firmy dojedete nejdál. Zabýváme se silničními službami. Naše společnost, která se specializuje na dopravu, se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Seriózní jednání je při poskytování dopravních služeb pro nás samozřejmostí. Zajistíme Vám kvalitní osobní dopravu. Na náš odtah vozidel se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague Express, s.r.o.

Neváhejte využít naše služby v oblasti autodopravy. Znalosti z oboru si stále doplňujeme. Poskytujeme rychlou přepravu za výhodné ceny. Dáváme si záležet na kvalitě námi poskytovaných dopravních služeb. Jsme firma na přepravu osob i zboží s velkou seriozností. Poskytujeme také služby spojené se silniční dopravou a přepravou. Věnujeme se přepravě a zajišťujeme ji s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Safe Taxi, s.r.o.

Neváhejte využít naše služby v oblasti autodopravy. Nabízíme vám silniční přepravu rychle a jednoduše. V oblasti dopravy a přepravy nikdy nezapomínáme na rychlost. Jsme znalí služeb v cestovní oblasti. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti osobní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Taxi Services, s.r.o.

Využijte služby naší autodopravy. Klienti si díky našim znalostem mohou být jistí, že jsme profesionály v oboru. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu dopravy či přepravy. V oblasti dopravy a přepravy máme díky naší vysoké ochotě výborné reference. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní logistické služby v oblasti nákladní dopravy. Jsme firma, která si zakládá na osobní přepravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Štěpánek

Máme mnoho spokojených recenzí na naši autodopravu. Na silniční dopravu jsem specialisté. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru dopravy a přepravy. Dopravu vyřídíme rychle a přesně podle vašich plánů. Taxi službu zajišťujeme nejmodernějšími vozy. Věnujeme se také službám taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Šeda - přepravce

Naše firma disponuje širokou škálou služeb v oblasti autodopravy. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru dopravy a přepravy. Silniční doprava s námi je rychlá. V našich službách stavíme do popředí především serioznost. Se všemi našimi klienty jednáme velmi ochotně. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní vlastností. S kvalitou se snažíme jít kupředu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OTTO travel

Naše společnost, která provozuje autodopravu, se prioritně snaží vyhovět zákazníkům, jejich přáním a požadavkům. I náročnější klienti ocení kvalitu našich služeb. Přepravujeme rychle a spolehlivě. Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Potřebujete-li taxi, obraťte se na naše dispečery.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MY HOUSE TRAVEL, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, nabízí solidnost a jistotu. Co se týče dopravy a přepravy, sází naše firma na serióznost. Zajistíme Vám služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Dobrá znalost našeho oboru je jednou z hodnot, kterou v naší firmě považujeme za nezbytnou. Zabýváme se přepravou až na místo ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GRANDTAXI, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb autodopravy. Naše motto zní - spolehlivě, seriózně a bezpečně. U nás zaměstnáváme pouze opravdové znalce svého oboru. Naše společnost klade důraz na rychlost vyřízení zakázek. Veškeré nabízené služby jsou maximálně kvalitní. Náš taxi Vás odveze kamkoliv budete potřebovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku