Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Eurodriver cz, s.r.o.

Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti autodopravy. Specializujeme se na silniční přepravu a dopravu. Naše ochota poradit je naší základní vlastností. Zakládáme si na seriózním jednání všech našich zaměstnanců. Jsme odborníky a znalci doravního oboru. Nabízíme kvalitní služby zaměřující se na dopravu a přepravu. Na poptávku reagujeme pohotově a stejně rychle zajišťujeme vlastní přepravu a dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Frunc

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. Jsme spolehliví a rychlí přepravci zboží i osob. Spolehlivost v rámci silniční dopravy je u nás garantována. Na naši naprostou serióznost se můžete spolehnout. Pro nás je ochotné jednání samozřejmostí. Znalost přepravních služeb si naši klienti pochvalují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pyramida, s.r.o.

Specializací naší firmy je autodoprava. Zaručujeme Vám nejlepší kvalitu dopravy či přepravy. Našim krédem je ochota. Mimo jiné poskytuje naše společnost nákladní dopravu. Jsme nejlepší na trhu v osobní dopravě. Zajišťujeme mezinárodní dopravu. Našim klientům můžeme nabídnout služby v oblasti vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Kolář

Jsme žádanými autodopravci. Naše služby v oblasti silniční dopravy a přepravy jsou velice oblíbené díky výhodné ceně a spolehlivosti. I náročnější klienti ocení kvalitu našich služeb. Přepravujeme rychle a spolehlivě. V rámci našich služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy nabízíme příjemné ceny a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Langhammerová

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade vysoké nároky na zaměstnance, zejména na jednotlivé řidiče. Zaručujeme se za slušné a ochotné jednání našich zaměstnanců. Rychlost je to, v čem jsme dobří. Odvádíme kvalitní služby. Na naši silniční dopravu a přepravu je spolehnutí. Při poskytování přepravních služeb od nás můžete očekávat profesionalitu a serióznost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vít Opatrný

Zajišťujeme autodopravu nejen pro přepravu zboží, ale také pro přepravu osob. Naše rychlostvás překvapí. S ochotou vám zajistíme přepravu. Vedle zkušeností oceníte především naši serióznost. Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Nabízíme taxi službu, přepravu s nejkratšími dojezdovými časy. Naše taxi služba Vás odveze kamkoliv..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

2 K+K, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje spolehlivou autodopravu. Ochota je naší samozřejmostí. V oblasti dopravy a přepravy nikdy neopomínáme kvalitu. Jsme dopravní společnost, která má velké znalosti v oblasti prodeje osobní přepravy. Zakládáme si na zkušeném týmu pracovníků s vynikajícími zkušenostmi v oboru silniční dopravy. Seriózní vystupování a spolehlivost zaměstnanců naší firmy je samozřejmostí. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tafi s.r.o.

Pro naši firmu je hlavní činností provoz autodopravy. Naše kvalitní služby v oblasti dopravy jsou tu pro Vás. Naše taxi služba Vás zaveze kamkoliv. Zajistíme Vám služby autobusové dopravy a přepravy. Naši spokojení klienti využívají našich služeb z oblasti osobní dopravy a přepravy. Na požádání Vám zajistíme služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prague transfers

Provozujeme profesionální autodopravu. Nabízíme vysokou kvalitu služeb v oblasti dopravy a přepravy. Jednou z našich dalších činností je poskytování služeb spojených se silniční dopravou a přepravou. Řidiči, které zaměstnáváme, mají teoretické znalosti i praktické dovednosti. Serióznost je naší výsadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TAVOČER, s.r.o.

Naše firma poskytuje služby v oblasti autodopravy. U nás se vždy setkáte se seriozností. Jsme ochotni vyhovět všem individuálním potřebám zákazníka. Naše společnost, která nabízí služby spojené s dopravou a přepravou, vybudovala profesionální tým zaměstnanců se znalostmi a zkušenostmi z oboru. Naše nabídka dopravních služeb zahrnuje rychlost a flexibilitu. Provozujeme kvalitní a bezpečné dopravní služby v silniční přepravě osob. Disponujeme kvalitní dopravou a přepravou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku