Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Novák, osobní přeprava

Naše společnost zajišťuje spolehlivou, rychlou a bezpečnou autodopravu. Ochota je službou, která je u nás vždy na prvním místě. Prioritou naší společnosti jsou vysoce kvalitní služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy. Rychlost je pro nás samozřejmostí. Seriózní jednání je při poskytování dopravních služeb pro nás samozřejmostí. Naše společnost se zabývá také osobní přepravou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AASO, s.r.o.

Naše autodoprava je pro Vás tou správnou volbou. Rychlost k nám neodmyslitelně patří. Kvalita je naší předností. Dovezeme vám jakoukoli zásilku pomocí našich nákladních vozů. Náš kvalifikovaný personál pro vás zajistí služby z oblasti osobní dopravy a přepravy v mimořádné kvalitě. Sjednejte si u nás také služby stěhování. Zákazníci si oblíbili naše služby taxi a využívají je pravidelně. Nabízíme Vám také možnost skladování Vašeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Petrlík - fa Prima

Staráme se o rychlou a spolehlivou autodopravu. Náš ochotný personál se o vás postará. Poskytujeme také služby z oblasti silniční dopravy a přepravy. Vyzkoušejte naše dlouhodobé zkušenosti a rychlost dopravních služeb. Provozujeme taxi službu se zkušenými řidiči. Zajistíme Vám odvoz naším taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slavia Taxi, s.r.o.

Využijte služby, které vám naše autodoprava nabízí. Ručíme u nás za veškerou odbornost a znalost v rámci našich služeb. Nechejte se rozmazlovat našimi seriózními službami. Zabýváme se provozem kvalitní taxi služby. Naše spolehlivé taxi služby si zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Soukup-taxislužba

Hlavní doménou naší firmy je autodoprava. Naše odborné znalosti nám umožňují výborně se pohybovat na trhu dopravních služeb. Zajišťujeme silniční přepravu osob spolehlivými klimatizovanými vozidly. Zabýváme se rychlou přepravou osob, taxi službou. Potřebujete-li taxi, obraťte se na naše dispečery.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Ahne-taxislužba

Náš pečlivý a zkušený personál odvádí v oblasti autodopravy kvalitní služby. Pracujeme kvalitně, rychle a spolehlivě. Zaměřujeme se na serióznost při dopravních službách. Silniční doprava a přeprava je součástí naší bohaté nabídky. V našich službách se vždy setkáte s ochotou. Vyzkoušejte nejlevnější taxi ve Vašem okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Linhart - Auto Sprint

Poskytujeme různé služby v oblasti autodopravy. Spolehněte se na kvalitu a serióznost našich přepravních služeb. Stále si hlídáme kvalitu našich služeb. Nabízíme solidní a spolehlivou taxi službu. Naše taxi vás dopraví všude bezpečně a rychle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dimo Taxi, spol. s r.o.

V rámci dopravy a přepravy dává naše společnost důraz na autodopravu. Naše firma se zaměřuje na kvalitní přepravní služby. V naší nabídce je spolehlivá taxi služba. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavé ceny osobní dopravy a přepravy. V oblasti taxi služeb jsme odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Fehér

Jsme specialisty v oblasti autodopravy. Jsme ochotni vyhovět všem individuálním potřebám zákazníka. Požadavky na kvalitu při poskytování služeb jsou naší prioritou. Nabízíme služby v oblasti logistiky včetně vlastní silniční přepravy a dopravy. Jsme nejvíce seriózní přepravní společnost na trhu. Zajišťujeme služby v rámci osobní dopravy a přepravy. Zajistíme Vám spolehlivé skladování zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Palata

Naše společnost působí v oblasti autodopravy. Díky naší rychlosti se své zásilky brzy dočkáte. Díky naší serióznosti budete z našich služeb nadšení. Zajišťujeme silniční přepravu osob spolehlivými klimatizovanými vozidly. Ochotně vám zajistíme přepravu podle vašich přání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku