Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jan Pospíšil - J.P. Taxi

Věnujeme se také službám v oblasti autodopravy. Nabízíme zákazníkům rychlou silniční přepravu zásilek. Zakázky našich zákazníků zpracujeme kvalitně a spolehlivě. Poskytujeme servis v oblasti dopravy a to vždy bezpečně a rychle. Nabízíme nonstop přepravu osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drink & Drive, s.r.o.

Na naše zkušenosti v autodopravě je spolehnutí. Využijte cestovních služeb od nás, kvalita a ochota vás překvapí. Zaručujeme vysoký standard kvality nabízených přepravních a dopravních služeb. Nadstandardní rychlost jednání nám je vždy vlastní. Orientujeme se na silniční přepravu a dopravu s kompletním servisem. Od nás se dočkáte serióznosti a profesionality. Pokud potřebujete rychle odvést, zavolejte si naše taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Kostúr - taxislužba

Jako dopravní a přeravní firma máme s autodopravou velké zkušenosti. Na silniční dopravu a přepravu jsme profesionálové. Jsme spolehlivou firmou, co se týče rychlosti dopravních služeb. O vaši bezpečnost se postarají zkušení řidiči se znalostí cizích jazyků. Těšíme se stabilitě a serióznosti. Poskytovat služby bez ochoty není možné. Nabízíme taxi za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Kůžel-taxi služba

Poskytování služeb spojených s autodopravou je hlavní doménou naší společnosti. Naše znalosti v oblasti autodopravy jsme rozšiřovali mnoho let a nyní máme bohaté zkušenosti, které můžeme využívat při práci s klienty. Rozsahem a kvalitou uspokojování požadavků našich zákazníků patříme mezi špičku v našem oboru. Naše dopravní služby vynikají svou rychlostí a spolehlivostí. Nabízíme taxi službu, přepravu s nejkratšími dojezdovými časy. Spolehněte se na naši taxi službu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Vintrová-taxislužba

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb autodopravy. V oblasti dopravy a přepravy jsme specialisté na kvalitu. Zajistíme Vám služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Hledejte u nás serioznost a cenovou dostupnost. Zaměřili jsme se na vysoce kvalitní služby taxi v cenově příjemných relacích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Vencel-taxislužba

Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti autodopravy. Vysoká kvalita je naše vizitka. V dopravě a přepravě jsme profesionály v silniční oblasti. Poskytneme vám svůj lidský přístup k věci, ochotu, flexibilitu a rychlost. V naší nabídce je pohotová a spolehlivá taxi služba. Věnujeme se také službám taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oto Horák-taxislužba

Dovolujeme si upozornit na naši společnost, která v oblasti dopravy a přepravy věnuje autodopravě. Vaše zásilky převezeme pomocí silniční dopravy. Jsme známí perfektní organizací dopravy a rychlou přepravou. Nabízíme taxi službu, přepravu s nejkratšími dojezdovými časy. Jsme taxi služba s dlouholetou tradicí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RZ Group, s.r.o.

Naše firma poskytuje autodopravu v oblasti cestovních služeb a pohostinství. Serioznost je to, co naši zákazníci potřebují. Naše doprava a přeprava je velmi rychlá. Výborná znalost odvětví je pro nás důležitá. Vyzkoušejte také naše služby v oblasti osobní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EXTRA group s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade velký důraz na přesnost a rychlost logistiky. K našim zákazníkům jsme vždy ochotní. Přepravujeme rychle a spolehlivě. Všichni naši zaměstnanci mají potřebné znalosti. Rádi Vám poskytneme i služby taxi dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Vorlíček

Naše autodoprava je pro Vás tou správnou volbou. Dlouhou dobu zajišťujeme pro naše klienty silniční dopravu a přepravu. Díky našim znalostem se nelekneme žádné dopravní kalamity. Naše společnost v rámci svého portfolia nabízí kvalitní služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy. Náš kvalifikovaný personál pro vás zajistí služby z oblasti osobní dopravy a přepravy v mimořádné kvalitě. Spolehněte se na naši přepravu k ubytování. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti logistiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku