Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jaromír Balaštík

V rámci dopravy a přepravy dává naše společnost důraz na autodopravu. Zajistíme pro vás kvalitní služby z oblasti silniční dopravy a přepravy za skvělé ceny. V oblasti dopravy a přepravy se zaměřujeme na serióznost. Přepravujeme rychle a ochotně. Překvapíme vás kvalitou nabízených služeb. Naše doprava je rychlá a spolehlivá. Jsme společnost, na jejíž znalosti se můžete při zařizování přepravy spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DIMO TAXI, spol. s r.o.

Poskytujeme silniční autodopravu nákladů různých rozměrů. Rychlost, bezpečnost a ochota z nás dělá to, čím jsme. Nabízíme taxi službu, přepravu s nejkratšími dojezdovými časy. Využijte naše služby na osobní dopravu a přepravu. Náš taxi Vás odveze kamkoliv budete potřebovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Broulím

Nabízíme dopravní služby v oblasti autodopravy. Nabízíme k přepravě kvalitní vozový park s tahači. Garantujeme rychlost našich služeb. Zákazníci si oblíbili naše služby silniční dopravy a přepravy a využívají je pravidelně. Naprosto seriózní jednání je pro nás zásadní. Perfektní znalost dopravní terminologie je pro nás naprostou samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Reform-Invest, s.r.o.

Naši firmu můžete kontaktovat, pokud hledáte kvalitní autodopravu. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s maximální ochotou. Svým zákazníkům nabízíme maximální vstřícnost a serióznost. Zajistíme Vám kvalitní autobusovou dopravu. Bezpečná a efektivní osobní přeprava je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Beneš

Zajišťujeme autodopravu a přepravu po celé České republice. Snadno Vám zajistíme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Při poskytování dopravních služeb klademe důraz na kvalitu a serióznost. Ochota je klíčem ke spokojenosti klientů. Našim klientům můžeme nabídnout spolehlivé služby v oblasti přepravy osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Krása - TAXI1

Naše společnost zajišťuje spolehlivou, rychlou a bezpečnou autodopravu. Dostatečná praxe, zkušenost a znalost. Naši zaměstnanci pracují kvalitně a profesionálně. Spolehlivost a odpovědnost, to je naše silniční přeprava. Maximálně komfortní a spolehlivé taxi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

yourcars odvoz vozu

Vyzkoušejte naše zavedené služby v oblasti autodopravy za výhodnou cenu. Jsme ceněni zvláště pro důkladnou průpravu všech řidičů, kteří mají potřebné znalosti a zkušenosti. Naše silniční kamionová doprava řeší přepravu zásilek v čase vč. vyřízení celních formalit. Naše společnost je zárukou kvality služeb a současně i rychlosti dodání. Naše společnost se specializuje na taxi služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Lusk-přepravce

Zrealizujeme vaše požadavky na kvalitní autodopravu. Našim zákazníkům poskytujeme nejlepší kvalitu dopravy či přepravy. Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti dopravy a přepravy. V oboru silniční dopravy klademe důraz na rychlost a spolehlivost. Jsme si vědomi toho, že ochota je důležitou součástí poskytovaných služeb. Zajistíme Vám služby autobusové dopravy a přepravy. Pokud potřebujete rychle odvést, zavolejte si naše taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pragotour, s.r.o.

Bezpečná přeprava naši utodopravou je naším hlavním cílem. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí. Jsme specialista na silniční přepravu nákladů, ať již jde o vnitrostátní dopravu, exporty či importy. V našich službách se vždy setkáte s ochotou. Nabízíme Vám zajištění dopravy na Vámi zvolený zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin POLÁK

Hlavní činností naší firmy jsou služby spojené s autodopravou. Nabízíme vám silniční dopravu a přepravu. Vedení naší společnosti klade vysoký důraz na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Zajišťujeme také rychlou a bezpečnou přepravu i dopravu. Naše společnost se silným zázemím může nabídnout kvalitní služby a seriozní personál, který věnuje zákazníkům velkou péči. Jsme dopravní společnost, která nabízí své kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku