Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ASTER s.r.o.

Věnujeme se také službám v oblasti autodopravy. U nás se zaručeně setkáte se seriozností. Díky ochotě našich zaměstnanců budete s našimi přepravními službami spokojeni. V rámci naší společnosti poskytujeme také služby silniční dopravy. Můžete se na nás kdykoli obrátit, rychle vám vyhovíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamil PROVOD

Neváhejte vyzkoušet naši autodopravu. Zajistíme komplexní přepravní služby zahrnující ochotu při jednání s klienty. Nabízíme vám své znalosti při využití našich služeb. Poskytujeme logistická řešení dopravy a přepravy silniční cestou. Hledejte u nás serioznost a cenovou dostupnost. Spoléháme se na rychlost a preciznost našich služeb. U nás se můžete spolehnout na kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Schwertner

V oblasti autodopravy zabezpečujeme veškeré služby. Neustále prohlubujeme znalosti zaměstnanců. Naši zaměstnanci s vámi budou jednat vždy seriózně. Zakládáme si na kvalitě našich služeb. Vždy ochotně pomůžeme a vyřešíme každý problém. Zaručíme Vám nadstandardně rychlé jednání. Silniční doprava je naším oborem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Pešík

S autodopravou máme velké zkušenosti. Naše dopravní firma se Vám může zaručit za svou serioznost. Stále si hlídáme kvalitu našich služeb. Jsme profesionálové s dlouholetými znalostmi v oboru. Jsme ochotní, rychlí a spolehliví. Využijte našich taxi služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Novák

Služby naší autodopravy zaručeně oceníte. Ochota je při poskytování našich služeb nezbytná. V našem oboru máme výborné znalosti. Naše přepravní společnost si dává záležet na rychlosti vyřízení objednávky. Pro naše klienty jsme schopni nabídnout a zajistit nadstandardní služby spojené s oblastí osobní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GOUDY, spol. s r.o.

U naší společnosti zajišťujeme služby v oblasti autodopravy. Mezi hlavní strategie naší firmy patří nepřetržité řízení kvality naší činnosti. Dbáme na rychlost při poskytování našich služeb. Poskytujeme služby založené na tradici a sériozním jednání. Zaručujeme vaši maximální spokojenost s naší silniční dopravou a přepravou. V osobní taxislužbě podnikáme již řadu let..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TIP -Transport in Prague

Naše autodoprava vám poskytne ty nejlepší služby. Naši řidiči jezdí rychle, ale stále v mezích zákona. Maximálně kvalitní a spolehlivá doprava pro každého. Seriozní přístup a jednání jsou pro nás samozřejmostí. Naše služby v oblasti osobní dopravy a přepravy jistě oceníte. V bezpečí Vás dovezeme až k Vašemu ubytování. Na naši taxi službu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Premium Airport Transfers

Naše firma vám poskytne kvalitní a rychlé služby v oblasti autodopravy. Naši odborníci Vám zajistí nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Znalost je naší prioritou. Díky naší silniční přepravní společnosti se dostanete kamkoli. Zprostředkujeme Vám odvoz k ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurodriver cz s.r.o.

V oblasti dopravy a přepravy je naše společnost odborníkem na autodopravu. Serioznost stavíme na přední příčky. Nabízíme vám kvalitní a bezpečné řešení v silniční přepravě osob. V oblasti dopravy a přepravy si nikdy nedovolíme zapomenout na rychlost. Zakládáme si na kvalitě našich služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BIGBEN TRAVEL, s.r.o.

Nabízíme autodopravu se vším všudy. Rozsahem a kvalitou uspokojování požadavků našich zákazníků patříme mezi špičku v našem oboru. Klientům nabízíme služby silniční přepravy. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině u naší dopravní společnosti. Ochota je pro nás vždy na předních příčkách. Na naši osobní dopravu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku